Android Mobile Developer

2000-10000 PLN

Łódź

20.02.2018

W Inwedo pracujemy z pasją, a nasze rozwiązania docierają do Klientów od artystycznego Berlina, aż po słoneczną Kalifornię. W pracy naszego software house’u stawiamy na rozwój, najnowsze technologie i ciekawe wyzwania.

Jeśli jesteś Mobile Developerem i szukasz nowych wyzwań, u nas IT’S ALL APP TO YOU

OFERUJEMY

  • Szkolenia wewnętrzne podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz możliwości rozwoju;
  • Pracę w młodym, zgranym zespole programistów;
  • Przyjazną, startupową atmosferę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Chill area z grami video;
  • Piątkowe słodkie niespodzianki;
  • Kosze owoców;
  • Spotkania integracyjne;
  • Wewnętrze hackathony;
  • Nowoczesne biuro w centrum Łodzi.

ZADANIA
Pracując u nas będziesz miał okazję aktywnie uczestniczyć w projektach dla naszych polskich i międzynarodowych Klientów, a Twoje codzienne zadania będą polegały głównie na:

  • Tworzeniu aplikacji mobilnych w środowisku Android Studio
  • Wykorzystywaniu XML, JSON, REST w tworzonych rozwiązaniach,
  • Dostosowaniu i testowanie tworzonych przez siebie aplikacji na różnych urządzeniach
  • Współpracy z zespołem oraz Klientami – zarówno w języku polskim, jak i angielskim;
  • Poszukiwaniu rozwiązań dla bieżących potrzeb projektu,
  • Wykorzystywaniu analitycznego myślenia w podejściu do pojawiających się problemów,
  • Aktywnym udziale w analizie potrzeb Klientów oraz tworzeniu dedykowanych dla nich rozwiązań.

Chętnie obejrzymy też portfolio Twoich prac!

Poza doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami – istotne są dla nas:

  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Umiejętność myślenia analitycznego;
  • Kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Pasja do programowania i zaangażowanie- nie tylko w projekty,
  • Sumienność i dokładność;
  • Ukończone studia na kierunku informatyka lub pokrewnym (lub ostatnie lata studiów).

Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV.