Programista Java – BCC Europe

[email protected]

Klient:

Polska firma z 23 osobowym zespołem eksperckim z bogatym doświadczeniem wdrożeniowym i przychodami na poziomie ok. 3 mln PLN rocznie.
Od 16 lat tworzy oprogramowanie przez Ludzi dla Ludzi.
Dostarcza produkty i usługi (elektroniczny obieg dokumentów, przepływ zadań/spraw, cyfryzacja dokumentów, rozwiązania dedykowane itp.) usprawniające i automatyzujące procesy biznesowe w firmach i organizacjach.
Prowadzi projekty dla sektora publicznego (edukacja, medycyna, administracja) i komercyjnego (finanse, leasing, telekomunikacja).

Cel stanowiska: rozwijanie i tworzenie systemów opartych o Java 8, Tomcat, Activiti 5, Spring 4, Angular

Wykształcenie: wyższe lub w trakcie studiów ale brak nie skreśla kandydata

Zakres obowiązków:

– projektowanie architektury technicznej nowych rozwiązań;
– rozwijanie/tworzenie systemów opartych o Java 8, Tomcat, Activiti 5, Spring 4, Angular;
– implementacja dedykowanych modułów wdrożenia;
– pisanie generycznych/re-używalnych komponentów;
– implementacja modułów integracji;
– pisanie testów jednostkowych/integracyjnych;
– współpraca z Działem programistów, wdrożeń oraz helpdeskiem.

Doświadczenie zawodowe:

– minimum 2 lata na stanowisku programisty Java
– znajomość SQL
– dobra znajomość JAVA
– dobra znajomość clean-code/SOLID
– dobra znajomość frameworka MVC (np. Spring)
– dobra znajomość narzędzi kontroli wersji (Git)
– samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów
– determinacja w realizacji celów.

Dodatkowe umiejętności:

– Groovy, Kotlin
– JavaScript, HTML, AngularJS, Twitter Bootstrap
– znajomość technologii NoSQL (np. ElasticSearch)
– umiejętność pracy według metodyki SCRUM.

Języki obce: Angielski B2, Polski komunikatywny

Forma zatrudnienia: B2B, Umowa o pracę (pełen etat), 3 miesiące próbne, później nieokreślony
Miejsce wykonywania pracy: Warszawa
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Godziny pracy: dowolne pomiędzy 6:00 a 20:00 (8 godzinny dzień pracy)
Przełożony (stanowisko): Kierownik programistów

Wynagrodzenie: w zależności od umiejętności, 10.000 – 17.000 netto PLN (B2B).

2000 - 3000 PLN

3000 - 5000 PLN