SAP PI/PO Warszawa

PLN

Warszawa

14.02.2017

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w
rekrutacjach tylko z branży IT.
Planujemy stworzyć konkurencyjny system sprzedaży, dlatego obecnie poszukujemy osób na stanowisko SAP PI/PO

Klient: międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji lidera z branży odzieżowej, posiadająca wiele oddziałów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Kluczowym zadaniem jest utrzymanie bezproblemowych zakupów Internetowych i stworzenie najlepszego doświadczenia konsumenckiego.
Głównym zadaniem będzie dostosowanie i adaptacja globalnych systemów IT ( m.in. SAP ERP, New POS Solution, CRM i E-Commerce)
Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: do 15 000 Umowa o Pracę/B2B
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenie w SAP PI/PO ,
  • doświadczenie we wdrażaniu SAP PI/PO (PI wersja 7.3 i wyższe) i wsparciu projektów,
  • doświadczenie w ESR, ID, SLD, monitorowaniu,
  • doświadczenie z różnymi adapterami: File, JDBC, SOAP, Http, IDoc, RFC, SFTP,
  • doświadczenie w różnych technikach: Java, Graphical, XSLT,
  • doświadczenie w Java i wsparcia zespołu Basis,
  • znajomość ALE, IDocs i Idoc Monitoring,
  • znajomość procesów BPM BRM i organizacji procesu
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Dodatkowy atut: znajomość ABAP

Zadania:

  • tworzenie w PI/PO,
  • dokumentacja techniczna,
  • rozwój Enterprise Services Repository
  • konfiguracja w Integration Builder,
  • przetwarzanie i monitorowanie wiadomości, rozwiązywanie problemów,
  • analiza przyczyn błędów,

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę,
  • pracę w młodym zespole,
  • ugruntowaną pozycję w międzynarodowej firmie,
  • wiele projektów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii np. SAP HANA, Fiori, UI5, Lumira, IBM WebSphere Commerce Servers,
  • opiekę medyczną,
  • pakiet sportowy,
  • zniżki pracownicze,
  • praca w centrum miasta w dogodnej lokalizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

W razie pytań zapraszam do kontaktu:
Angela Świacka