Java Developer

PLN

Wrocław

14.03.2017

Dla Naszego niemieckiego klienta, który specjalizuje się w zakresie komunikacji i zarządzania z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Java Developer

Miejsce pracy: Wrocław, 1-2 miesięczny wyjazd do Niemiec (Lipsk)
Wynagrodzenie: 7 000 – 9 000 umowa o pracę, 11 000 – 14 000 B2B
Forma współpracy: umowa o pracę, B2B

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w projektach z użyciem JEE 6/7
  • doświadczenie w tworzeniu interfejsu użytkownika,
  • znajomość: Spring, Hibernate, JPA, RCP,
  • znajomość baz danych: MongoDB, DB2,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Zadania na stanowisku:

  • rozwijanie oprogramowania w metodologii Agile, używając Java, Eclipse, Jenkins, SQL,
  • analiza, projektowanie, tworzenie dokumentacji,
  • współpraca z użytkownikami interfejsu,
  • analiza i rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

  • konferencje, szkolenia, zajęcia językowe,
  • pracę z nowoczesną wersją Java,
  • elastyczne godziny pracy,
  • imprezy integracyjne
  • przyjazna atmosfera,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • karta Multisport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • koszt wyjazdu do Niemiec pokrywa firma.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.