10 startupów na miarę naszych potrzeb - edycja 5

10 startupow na miare naszych potrzeb edycja 5
Udostępnij:
Prezentujemy kolejną część naszego cyklu o startupach subskrypcyjnych. Łącznie z poniższym materiałem przedstawiliśmy w nim aż 50 pomysłów na biznes. Mamy nadzieję, że któryś z nich zainspirował Was do otworzenia własnego.

Prezentujemy kolejną część naszego cyklu o startupach subskrypcyjnych. Łącznie z poniższym materiałem przedstawiliśmy w nim aż 50 pomysłów na biznes. Mamy nadzieję, że któryś z nich zainspirował Was do otworzenia własnego.

fot. Fotolia

  • HelloFlo - kobiece sprawy. Startup dostarczy do naszych domów raz w miesiącu paczuszkę z tamponami i podpaskami. Wypełniając formularz zamówienia użytkowniczki podają dzień, w którym przewidują miesiączkowanie. Dzięki temu paczka powinna zostać dostarczona pięć dni przed wyznaczonym okresem czasu. Cena miesięcznej subskrypcji wynosi od 14 do 18 dolarów wraz z dostawą. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • 12Society - gwiazdy wybierają. Dzięki temu startupowi do zamawiających zostaną dostarczone produkty wybrane przez aktorów, sportowców i celebrytów, których lubimy (i którzy współpracują z 12Society). Przed zamówieniem wypełniamy formularz, w którym określimy nasz gust i wskażemy jakie przedmioty nas interesują. W paczce może znaleźć się np. zegarek, koszulka czy okulary przeciwsłoneczne. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 39 dolarów wraz z dostawą. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Pawalla - przysmaki dla psa i kota. Startup dla wszystkich właścicieli czworonożnych przyjaciół. Korzystając z Pawalla mamy dwie opcje do wyboru: zamówienie zestawu mini bądź standardowej wersji. Pierwszy zestaw składa się z 3-5 pełnowymiarowych produktów i kosztuje 17 dolarów wraz z przesyłką. Za standardową paczkę zapłacimy natomiast 29 dolarów i znajdziemy w niej 6-8 produktów. W zestawach znajdują się przekąski, karma i zabawki. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Curator And Mule - szata zdobi mężczyznę. Zamawiając tę subskrypcję raz na porę roku zespół tworzący CAM wyśle nam paczkę z modnymi rzeczami odpowiednimi do danego sezonu. W jednym zestawie znalazły się takie przedmioty jak: stylowe okulary przeciwsłoneczne, chustka z materiału, wojskowy zegarek, skórzany portfel i bransoletka. Za sezonowy zestaw zapłacimy 60 dolarów z darmową dostawą na terenie USA. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Steepster select - dla herbaciarzy. Korzystając z subskrypcji Steepster select amatorzy picia tego napoju otrzymywać będą raz w miesiącu trzy woreczki z aromatyczną herbatą. Zgodnie z zapowiedziami zestaw ma wystarczyć na 20-30 filiżanek tego napoju. Miesięczna subskrypcja kosztuje 17 dolarów. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.


Prezentujemy kolejną część naszego cyklu o startupach subskrypcyjnych. Łącznie z poniższym materiałem przedstawiliśmy w nim aż 50 pomysłów na biznes. Mamy nadzieję, że któryś z nich zainspirował Was do otworzenia własnego.

fot. Fotolia

  • StorkStack - bocian przyniósł przesyłkę. Startup dzięki któremu co miesiąc pod nasze drzwi zostanie dostarczona paczka z zabawkami, rysowankami i różnymi gadżetami dla naszych pociech. Nie zapomniano również o rodzicach, czyli osobach które płacą za subskrypcję. W marcowej paczce dołączony został specjalny prezent dla mam z okazji Dnia Kobiet. Miesięczna subskrypcja StorkStack kosztuje 28 dolarów z darmową dostawą na terenie USA. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Bug Out Box - przetrwaj zapowiadaną katastrofę. Jesteś na to przygotowany? Tak zaczyna się opis startupu subskrypcyjnego dzięki któremu do naszych domów zostanie dostarczona paczka z narzędziami survivalowymi. Każda z nich zawiera 5-8 gadżetów dzięki którym przetrwamy nadchodzącą katastrofę. Oprócz tego dołączona zostanie instrukcja obsługi przedmiotów oraz porady dotyczące walki o byt. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 19,99 dolarów nie wliczając w to dostawy. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • NEW YORK MOUTH - smak Nowego Jorku. Jedno z droższych subskrypcji w tym zestawieniu. Zamawiając trzymiesięczną subskrypcję do naszych domów dostarczona zostanie paczka o wybranym profilu tematycznym np. czekolady. Znajdziemy w nim ciastka, sztabki czekolady, cukierki i batony. Koszt najtańszej opcji wynosi 155 dolarów, za które przez trzy miesiące dostawać będziemy paczki z NYM. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Little Passports - odkrywaj świat. Startup dla dzieci. Dzięki niemu do naszych domów dostarczana będzie co miesiąc tematyczna przesyłka. Znajdziemy w niej pocztówki, zdjęcia, mapy, gadżety czy książeczkę z historiami i ciekawostkami dotyczącymi danego kraju. Przy trzymiesięcznym planie subskrypcji koszt transakcji wyniesie nas niecałe 42 dolary. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • KnitCrate - robótki ręczne. Subskrypcja dla fanów dziergania. Dzięki KnitCrate co miesiąc do naszych domów dostarczana będzie przesyłka z nićmi, guzikami i instrukcjami obsługi jak wyszyć daną część garderoby. Możemy skorzystać z różnych poziomów wtajemniczenia. Wybór ten składa się również na cenę zestawu. Za najtańszy, dla początkujących, którzy będą uczyć się szyć skarpetki zapłacimy 25 dolarów, a za najdroższy 75 dolarów z darmową dostawą. Przesyłka do Polski jest dostępna.