Swój pomysł na serwis opierają na trzech przesłankach:
Po pierwsze – rozbudzanie w ludziach ducha przedsiębiorczości. Portal może pomóc uczniom i studentom w znalezieniu zajęcia na wakacje lub miejsca do odbycia stażu. Wspiera także freelancerów, którzy mogą pracować zdalnie z domu, tworząc np. strony internetowe dla firm. Zachęca osoby starsze do aktywności na rynku pracy, by mogły nadal wykorzystywać swoje umiejętności i doświadczenie. Jest odpowiedzią na potrzeby dorobienia do pensji z powodu nieoczekiwanego wydatku. Daje pracodawcom lub zwykłym ludziom narzędzie, pomagające pozyskać pracowników na jedno zlecenie, na zastępstwo, na chwilę.
Po drugie – portal ten wyróżnia sprecyzowany kierunek – praca dodatkowa. Zarówno pracodawcom jak i pracownikom ułatwia to sprostanie wzajemnym oczekiwaniom, ponieważ te są jasne i przejrzyste – „chcę dorobić”, „chcę pracownika na określony czas lub konkretne zlecenie.
Po trzecie – portal ma być PROSTY w obsłudze, nawet dla tych, którzy nie posługują się bardzo dobrze komputerem. Dodanie ogłoszenia odbywa się w czterech krokach, przy czym ilość potrzebnych informacji jest niewielka. Nie ma obowiązku rejestracji.
fot. pexels.com