Aion Bank z nową pożyczką gotówkową bez prowizji i ze stałym oprocentowaniem 6,7%

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Aion Bank z nową pożyczką gotówkową bez prowizji i ze stałym oprocentowaniem 6,7%

Udostępnij:

Aion Bank rozwija swoją ofertę, oferując pożyczkę gotówkową dostępną dla wszystkich. Pożyczki są teraz dostępne na nowych korzystniejszych warunkach – ze stałym oprocentowaniem na poziomie 6,7 proc., bez prowizji. Cały proces od wniosku, przez podpisanie umowy, aż po wypłatę środków, jest w pełni zdalny – tak jak wszystkie usługi banku.

Pożyczki gotówkowe dla wszystkich

Aion Bank od momentu pojawienia się na polskim rynku podkreśla swoje w pełni cyfrowe produkty finansowe. Do oferty banku dołączyła pożyczka gotówkowa na nowych, atrakcyjnych warunkach. Aplikujący mogą skorzystać ze stałego oprocentowania w wysokości 6,7 proc. (RRSO 6,91%), jak również braku prowizji, dodatkowych kosztów, warunków czy ubezpieczeń. Z pożyczek gotówkowych mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku jak i osoby, które do tej pory nie były z nim związane.

  • Konkurencyjne warunki finansowania są zbudowane na prostej i uczciwej ofercie – brak prowizji i stałe oprocentowanie, które nie ulegnie zmianie przez cały okres kredytowania. Co więcej, dostępność oferty nie jest zależna od formy zatrudnienia czy branży, w jakiej pracuje aplikujący, jego źródła dochodu czy wnioskowanej kwoty pożyczki. Dlatego z finansowania mogą skorzystać również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą czy freelancerzy, podkreśla Jan Warmus, Initiative Owner Retail Loans Poland

W pełni cyfrowa pożyczka

Proces aplikacji o pożyczkę jest w pełni cyfrowy i można go przeprowadzić online, bez wychodzenia z domu. Wypłata środków na rachunek następuje nawet w 30 min. Użytkownik może wnioskować o kwotę do 90 000 zł z okresem spłaty do 96 miesięcy.

Jak aplikować o pożyczkę? Po uzupełnieniu danych w cyfrowym wniosku, na stronie internetowej banku, wydawana jest decyzja kredytowa. W ramach współpracy z Mastercard użytkownik może w łatwy sposób potwierdzić swój dochód, a weryfikacja tożsamości następuje również mobilnie, z użyciem smartfona.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi (6,91%), całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 13 000 PLN, całkowita kwota do zapłaty 14 155,20 PLN, oprocentowanie stałe 6,7%, całkowity koszt pożyczki 1 155,20 PLN (w tym prowizja 0%, odsetki 1 155,20 PLN), 30 miesięcznych rat równych po 471,84 PLN. Kalkulacja na dzień 23.09.2021. Oferta dotyczy wyłącznie pożyczek udzielonych poprzez stronę i nie uwzględnia wniosków przygotowanych przez pośredników finansowych. Maksymalne RRSO wynosi 6,91%. Minimalny okres spłaty wynosi 3 miesiące, a maksymalny 96 miesiące.