Akcelerator startupów GammaRebels rozpoczął rekrutację do drugiej edycji programu

Dodane: 21.09.2011

Lech Romański

Udostępnij:

12 września została otwarta rekrutacja do drugiej, zimowej edycji akceleratora startupów GammaRebels, będącego częścią funduszu hardGAMMA Ventures. Akcelerator oferuje startupom wsparcie w postaci…

12 września została otwarta rekrutacja do drugiej, zimowej edycji akceleratora startupów GammaRebels, będącego częścią funduszu hardGAMMA Ventures. Akcelerator oferuje startupom wsparcie w postaci inwestycji w zamian za 10 procent udziału w spółce oraz stały kontakt i pomoc zespołu mentorów z bezcennym doświadczeniem w branży technologicznej, marketingowej i finansowej oraz z pasją do rozwoju startupów. Druga edycja programu wystartuje w styczniu 2012 roku.

Obok wsparcia finansowego oraz wiedzy, GammaRebels zapewnia również kontakt z potencjalnymi inwestorami – na koniec każdego programu odbędzie się Demo Day, czyli spotkanie startupów z przedstawicielami funduszy VC oraz aniołami biznesu. Podczas trwania programu GammaRebels udostępnia swoim startupom także przestrzeń biurową w Warszawie.

Pierwsza edycja GammaRebels powoli zbliża się ku końcowi, właśnie szykujemy się do Demo Daymówi Kamila Sidor, project manager akceleratora.Przez ostatnie półtora miesiąca mogliśmy zaobserwować niesamowity rozwój naszych startupów, co pokazuje, że GammaRebels to przede wszystkim intensywna praca nad produktem przy nieocenionej pomocy grona ponad pięćdziesięciu mentorów. Ostatnio otrzymywaliśmy pytania o kolejną edycję, także od zespołów z zagranicy – stąd zdecydowaliśmy, że należy jak najszybciej otworzyć rekrutację na program styczniowy – dodaje. 

Główną wartością GammaRebels jest międzynarodowa grupa mentorów mówi Jaro Satkevic z litewskiego zespołu BusyFlow, który bierze udział w pierwszej edycji akceleratora. – Są to specjaliści z różnych dziedzin, zajmujący się biznesem, marketingiem, designem, pracujący dla wielkich korporacji, funduszy kapitałowych lub innych akceleratorów. To ludzie inspirujący nas, pomagający rozwiązać nasze problemy lub udostępniający nam swoje kontakty.GammaRebels zapewniło nam wszystko, czego potrzebowaliśmy by od prototypu dojść do wersji beta projektu, którą z dumą możemy pokazywać. Oprócz materialnego wsparcia w postaci pieniędzy oraz biura, udało się nam zebrać bardzo dużą ilość opinii i konstruktywnej krytyki od mentorów, która bardzo pomogła nam określić finalny kształt usługi. Dodatkowo zdobyliśmy dużo kontaktów, które bardzo możliwe, że pomogą nam w dalszym rozwojumówi Piotr Tuszyński z zespołu QRCao.
icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem