Arkley VC prezentuje Hardware Massive San Francisco

arkley vc prezentuje hardware massive san francisco
Udostępnij:
Arkley VC,wiodący fundusz inwestujący w hardware w Europie, organizuje kolejną edycję spotkania Hardware Massive we współpracy z Indiegogo. Po sukcesie Hardware Massive Warsaw, zespół Arkley skupia się teraz na San Francisco i Silicon Valley.

Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili tak wpływowi goście, jak przedstawiciele Hax Boost czy Amazon Launch, którzy dyskutować będą nad tematem przewodnim eventu “Jak sprzedawać hardware”. Celem spotkania jest nawiązanie współpracy między społecznością hardware’ową w Silicon Valley i w Europie, wymiana doświaczeń, a także przedstawienie startupów z portfolio Arkley influencerom w San Francisco.

Tematyka wieczoru będzie skupiać się na sprzedaży produktów hardware’owych: czy to przez detalistów, dystrybutorów czy własną stronę internetową. Kate Whitcomb z akceleratora HAX Boost rozpocznie wieczór opowiadając o tym jak przygotować produkt do premiery i sprzedaży detalicznej. Następnie Jenny Hagemann wyjaśni dlaczego Amazon dedykuje startupom i ich produktom całą platformę. Wieczór zakończy panel dyskusyjny, w którym wezmą udział wiodący dystrybutorzy, kreatorzy marek i eksperci.

Podczas wystąpień, firmy z portfolio Arkley będą prezentować swoje produkty w DEMO ROOM w Indiegogo. Jest to dla nich doskonała okazja do zdobycia kontaktów zarówno wśród dystrybutorów, inwestorów jak i dziennikarzy z US i EU.

• Zmorph - Drukarki 3D 

• Tespack - Najwydajniejsze plecaki z panelami solarnymi na świecie.

• Bivrost - Kompleksowe rozwiąznie do produkcji filmów 360°. 

• Robo Wunderkind - Robot, którego każdy może zbudować. 

• Lovely - Inteligentna zabawka erotyczna dla par.   

Wydarzenie odbywa się w środę 12. października o 17:00 w siedzibie głównej Indiegogo - 965 Mission St. San Francisco. Zarezerwuj bilet tutaj.

Agenda spotkania:

5:00 Otwarcie

5:30 Kate Whitcomb - HAX: "    Droga do sprzedaży detalicznej: Jak zaplanowac premierę produktu?"

6:15 Jenny Hagemann - Amazon Launchpad: "Pomoc startupom w zaistnieniu online"

7:00 Panel dyskusyjny: "Jak zaplanować kanały sprzedaży”

8:00 Startup pitch

8:30 Networking 

W panelu wezmą udział:

• Jenny Hagemann - Amazon Launchpad, który łączy startupy hardware’owe z klientami

• Greg Appelhof - Założyciel SPRING, który przekształa pomysły w marki.

• Jeremy Rudolph - Global Sales Executive Ingram Micro. Ingram Micro jest jednym z wiodących dystrybutorów hardware’owych produktów na świecie.

• Bhavin Shah - Celery Head of Customer Success and Growth. Celery pomógł tysiącom marek wprowadzić ich produkt, a także prowadzić przedsprzedaż i sprzedaż.

• Brent Li - Założyciel WE Innovators Accelerator & Mentor w Intel Accelerator.

• Greg Fisher - Założyciel i CEO at Berkeley Sourcing Group & Hardware Massive. Berkeley Sourcing Group pomaga startupom w rozpoczęciu masowej produkcji.

-

Arkley VC jest międzynarodowym funduszem venture capital, który specjalizuje się w startupach hardware’owych i ma ponad dekadę doświadczenia w skalowaniu i rozwijaniu firm. www.arkley.vc.