Aula Polska reaktywacja. Już 16 lutego odbędzie się wydarzenie o bootstrapie

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Aula Polska reaktywacja. Już 16 lutego odbędzie się wydarzenie o bootstrapie

Udostępnij:

Po przerwie Aula Polska wraca na scenę startupową. Już 16 lutego w Warszawie odbędzie się spotkanie, podczas którego goście porozmawiają o bootstrapie.

– To już oficjalne. Aula Polska wraca do Warszawy! Spotkajmy się już 16 lutego i kontynuujmy wspólne spotkania pełne wymiany wiedzy – napisali 15 stycznia tego roku przedstawiciele Aula Polska na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Zbliżające się wydarzenie będzie dotyczyć bootstrapu, czyli metody budowania startupu bez zewnętrznego finansowania lub z jego bardzo niewielkim udziałem. Doświadczeniami w tym temacie podzielą się przedsiębiorcy i inwestorzy:

  • Michał Rokosz (Inovo Venture Partners)
  • Piotr Nowosielski (Just Join IT)
  • Grzegorz Warzecha (User.com)

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Aula Polska z nowym prezesem

Przypomnijmy, że Aula Polska to społeczność skupiona wokół spotkań i inicjatyw, które uczą przedsiębiorczości. Podczas nich prezentowane są młode firmy, praktycy i rozwiązania konkretnych problemów. Do uczestnictwa w spotkaniach zapraszani są specjaliści z różnych dziedzin, prezesi spółek i autorytety biznesowe.

Aula Polska powstała w 2007 roku z inicjatywy Artura Kurasińskiego i Krzysztofa Kowalczyka. W połowie listopada minionego roku informowaliśmy o zmianach personalnych w organizacji. Wówczas Piotr Nowosielski, co-founder Just Join IT, został jej prezesem. Więcej informacji na ten temat w naszym podcaście „Piotr Nowosielski: Aula Polska była najlepszą organizacją dla startupów – wskrzeszamy ją”.