Booksy pomoże umówić wizytę u dealera samochodowego. Właśnie nawiązało współpracę z Inchcape Polska

Dodane: 18.05.2022

Informacja prasowa

Udostępnij:

Booksy nawiązuje współpracę z Inchcape Polska, dzięki czemu użytkownicy aplikacji mogą umawiać spotkania w autoryzowanych serwisach. Usługa dostępna jest dla klientów wszystkich czterech lokalizacji Inchcape w trzech lokalizacjach – w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Za pomocą aplikacji Booksy klienci Inchcape Polska mogą wybrać zakres usług i ustalić termin wizyty. Mają również możliwość wskazania pracownika, który podejmie się serwisu.

Rezerwowanie terminu przez Booksy obejmuje wszystkie punkty Inchcape Polska: serwis marek BMW i MINI w dwóch lokalizacjach w Warszawie, a także w Poznaniu oraz we Wrocławiu. Przez Booksy można również umówić serwis samochodów Jaguar i Land Rover w Inchcape Park w Warszawie.

Booksy wyróżnione przez Andreessen Horowitz

Booksy to polski startup oferujący platformę do umawiania wizyt. Początkowo umożliwiał dokonywanie rezerwacji branży kosmetycznej, a z czasem otworzył się również na inne branże, w tym od niedawna na branżę motoryzacyjną.

W kwietniu tego roku Booksy zostało wyróżnione przez fundusz VC Andreessen Horowitz, którego twórcy umieścili polski startup w rankingu największych startupów działających na rynku konsumenckim. Booksy uplasowało się na 51. pozycji.