Ciufcia mknie do przodu, wczoraj trafiła do App Store

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Ciufcia.pl, czyli największy polski serwis z zabawami dla przedszkolaków, trafił do App Store. Wczoraj miała miejsce premiera aplikacji stworzonej przez zespół HanBright.

Ciufcia.pl, czyli największy polski serwis z zabawami dla przedszkolaków, trafił do App Store. Wczoraj miała miejsce premiera aplikacji stworzonej przez zespół HanBright.

Aplikacja na iPhone’a i iPada kosztuje 1,59 Euro i zawiera 16 zabaw przeznaczonych dla przedszkolaków, m. in. liczenie palców, nakrywanie stołu, kreatywne rzucanie farbami, lokomotywa czy układanie klocków. – Od dłuższego czasu obserwujemy tempo z jakim urządzenia przenośne zaczynają zastępować nam komputery stacjonarne. Naszą pierwszą aplikacją chcemy udowodnić, jak bardzo zależy nam na zapewnieniu edukacji i zabawy nie tylko przed komputerem, ale także w podróży, w kolejce do lekarza czy na wakacjach. Od dziś ciufcia jest dostępna na urządzeniach Apple (iPhone i iPad) – mówi Marek Przystaś, współtwórca Ciufci.

Ciufcia jest przykładem startupu, który znalazł ciekawą niszę, potrafi się w niej odnaleźć, a także stworzyć na jej bazie dobrze prosperujący biznes. Plany Ciufci na najbliższą przyszłość wyglądają bardzo ambitnie.

Dla nas ten rok był czasem kluczowych decyzji i strategicznych szlifów. Grudzień zawsze był dla nas pracowitym miesiącem, ale tym razem przeszliśmy samych siebie. W najbliższych dniach ujrzy światło dziennie nowa francuska wersja serwisu, w appstorze pojawiła się pierwsza aplikacja Ciufcia, w polskim serwisie startujemy z usługą ciufcia plus (użytkownik z opłaconym abonamentem będzie miał konto wolne od reklam, dostęp do bonusowych gier oraz konkursów z nagrodami). Razem z Divante stawiamy sklep, gdzie nasi użytkownicy będą mogli szybko i sprawnie kupić prezent dla swoich maluchów, nie wymieniam drobniejszych ulepszeń, dodatków i zmian, których jest cały worekkomentuje dla MamStartup.pl Marek Przystaś, współtwórca Ciufci.W styczniu ruszamy z kolejnymi sprintami, bo kamienie milowe porozstawiane są gęsto! – dodaje.

Specjalnie dla czytelników naszego serwisu, zespół Ciufcia.pl przygotował zestaw 4 kodów promocyjnych. Każdy kod oznacza darmową aplikację w App Store. Szczegóły na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy!

źródło: ciufcia.pl/własne