Cykl bezpłatnych szkoleń w ramach projektu #TworzyMy

cykl bezplatnych szkolen w ramach projektu tworzymy
Udostępnij:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Biuro Rozwoju Gospodarczego wraz z Konwersatorium Muzycznym w Warszawie, w ramach projektu #TworzyMy zapraszają na cykl bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców z sektora kreatywnego, w szczególności z sektorów muzycznego, designu oraz mody.

#TworzyMY 2019 to trzecia edycja bezpłatnych szkoleń skierowanych do firm z sektorów kreatywnych branży muzycznej, designu oraz mody, działających w Centrum Kreatywności Targowa oraz Centrum Przedsiębiorczości Smolna. W tym roku projekt jest realizowany przez działające w Warszawie od ponad 20 lat, Konwersatorium Muzyczne i ekspertów z nim związanych.

Celem projektu #TworzyMY 2019. jest dostarczenie uczestnikom nowych, praktycznych umiejętności i kompetencji, a także wiedzy o nowych trendach i produktach możliwych do wdrożenia w ramach rozwoju ich firm. Adresatem szkoleń są przedstawiciele firm sektora kreatywnego: właściciele firm, menedżerowie przedsiębiorstw kreatywnych oraz studenci – przyszli właściciele startupów.

Kluczowymi ekspertami Konwersatorium Muzycznego są: wykładowcy wyższych uczelni: m.in. dr Anna Rokicka-Broniatowska (SGH), dr Marek Szopski (UW), Agata Kwiatkowska (SGH), Jerzy Maciejewski (Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina) oraz doświadczeni menedżerowie, m.in.: Robert J. Kwiatkowski (AODO), dr Julian Kołodziej (Konwersatorium Muzyczne) oraz kierujący projektem Artur Bieszczad (B-Investment).

Pierwsze szkolenie wraz z warsztatami „Komunikacja i Autoprezentacja” odbyło się w dniu 6 maja 2019 r. Organizatorzy zapraszają na kolejne: Harmonogram i tematyka kolejnych szkoleń w Centrum Kreatywności Targowa:

 • 22 maja 2019 godz. 15-20 – Zespół HR – praca zespołowa, kompetencje przywódcze;
 • 3 czerwiec 2019 godz. 15-20 – Media – Wykorzystanie platform internetowych w biznesie;
 • 10 czerwiec 2019 godz. 15-20 – sponsoring i product placement;
 • 26 czerwiec 2019 godz. 15-20 - Ekspansja zagraniczna – jak rozszerzyć działalność poza granice Polski;
 • 9 lipiec 2019 godz. 15-20 - powtórka wybranego szkolenia (do uzgodnienia z uczestnikami);
 • 20 sierpień 2019 godz. 15-20 - Współpraca z mediami – jak zainteresować media swoim produktem ;
 • 10 wrzesień 2019 godz. 15-20 - Podstawy zarządzania projektami w realiach biznesu muzyki, designu i mody;
 • 24 wrzesień 2019 godz. 15-20 – prawo podatkowe w prowadzeniu działalności gospodarczej;
 • 8 październik 2019 godz. 15-20 - Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców, możliwości pozyskania funduszy na rozwój biznesu ze środków publicznych i prywatnych ;
 • 22 października 2019 godz. 15-20 - własność intelektualna, podstawy prawa autorskiego;
 • 5 listopad 2019 godz. 15-20 - powtórka wybranego szkolenia (do uzgodnienia z uczestnikami).

Zakres poszczególnych szkoleń jest dostosowany do oczekiwań uczestników. Zgłoszenia możliwe są poprzez formularze rekrutacyjne na Facebooku.

Konwersatorium Muzyczne to kreatywna instytucja kultury działającą w Warszawie od ponad 20 lat, realizująca edukację muzyczną wsparcie dla firm sektora kreatywnego, zobacz: www.konwersatoriummuzyczne.pl oraz na FB.