Czwarta edycja Meetnight już za miesiąc

czwarta edycja meetnight juz za miesiac
Udostępnij:
Meetnight to nocna konferencja IT połączona z giełdą pracy, której czwarta edycja będzie miała miejsce 11 lutego w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie w samym sercu miasta – zabytkowym budynku Arkadii przy Placu Wolności. Początek o godzinie 16:00, a koniec... tego jeszcze nie wiadomo.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział wykładach i warsztatach, a także innych wydarzeniach, które zawsze towarzyszą konferencji Meetnight: wirtualnym turnieju piłki nożnej, maratonie programistycznym, FuckUp Nights oraz konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Do dyspozycji będzie wspólna przestrzeń coworkingowo-integracyjna z wieloma niespodziankami.

W czasie konferencji odbędą się także cztery sesje giełdy pracy, podczas których będzie można spotkać się z przedstawicielami poznańskich firm oraz job dates – błyskawiczne randki z pracodawcami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się pod adresem www.meetnight.pl/poznan-register. Zainteresowane współpracą firmy mogą pisać pod adres [email protected].