Dużo podróżujesz? Ta torba pozwoli Ci uprać rzeczy w 3 minuty

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Pierz rzeczy gdziekolwiek chcesz – takim hasłem twórcy The Scrubba Wash Bag promują swój wynalazek. Jego działanie jest proste: do worka wkładamy brudną rzecz, wlewamy wodę, detergent, zamykamy i całość pocieramy. Potem wystarczy wypłukać proszek i wysuszyć ubranie.

Zrzut ekranu z filmu o The Scrubba Wash Bag

Piorąca torba

The Scrubba Wash Bag to idealny wynalazek dla każdego podróżnika, któremu nie straszne są noce w namiocie. Jeśli lubisz zwiedzać świat zdala od wielkomiejskich pejzaży, na pewno warto przyjrzeć się problemowi brudnych rzeczy. Pranie ubrań w stawach, czy w jeziorach szkodzi środowisku i nie sprawi się tak dobrze, jak wrzucenie brudnych ciuchów do torby.

Dlatego też rozwiązanie zaproponowane przez twórców tej torby do prania wydaje się idealne. Pierwszy krokiem do wyprania brudnej koszulki jest napełnienie torby wodą. Na jej wierzchu mamy narysowane, ile wody powinniśmy nalać, by detergent zdołał zmyć plamy. Jeśli pierzemy tylko koszulkę, skarpetki czy bieliznę, wystarczy dolać wodę do pierwszego znacznika.

Masujemy od 30 sek. do 3 minut

Jeśli pierzemy więcej, dolewamy wodę. Kolejnym krokiem jest dołożenie detergentu, który zmiękczy plamę i ułatwi jej starcie. Następnie wrzucamy brudną część garderoby i prostujemy torbę przykładając ją wzdłuż tułowia, by wypuścić z niej niepotrzebne powietrze. Górną część torby zwijamy w rulon do miejsca kilka centymetrów nad korkiem.

Ten otwieramy, by wypuścić resztę powietrza z torby. Gdy już to zrobimy, przechodzimy do prania właściwego. Kładziemy torbę z wodą, detergentem i naszą brudną rzeczą na płask i masujemy. Torba od The Srubba Wash Bag posiada w środku wypustki, które ułatwia starcie plam. Torbę z zawartością masujemy od 30 sekund do 3 minut, w zależności od stopnia poplamionej garderoby.

Dostęp w Polsce

Otwieramy torbę, wylewamy płynną zawartość i wlewamy czystą wodę, by wypłukać resztę. Wyciskamy wypraną rzecz i wieszamy na sznurku. Pozostaje nam już tylko czekać aż wyschnie. Twórcy o swojej torbie do prania mówią, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju podróżnika. Przyda się nawet w hotelowym pokoju, jeśli chcemy zaoszczędzić na zlecaniu prania obsłudze.

The Scrubba Wash Bag jest dostępna także na polskim rynku w kilku sklepach internetowych. Kosztuje ponad 200 złotych.

Obejrzyj poprzedni odcinek cyklu pt. „Wideo dnia„.