Inwestycje B+R i podatki – szkolenie

Dodane: 13.03.2019

Inwestycje B+R i podatki – szkolenie

Udostępnij:

8 czerwca 2017 r. w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie odbędzie się szkolenie pt.: „Inwestycje B+R i podatki”. Szkolenie realizowane jest w ramach Akademii Komercjalizacji®, kompleksowego cyklu szkoleniowo-warsztatowego z obszaru komercjalizacji zaawansowanych technologii.

Termin przesyłania zgłoszeń mija 2 czerwca br. Na czym polegają wzajemne rozliczenia między podmiotami zaangażowanymi w komercjalizację? Jakie korzyści i ryzyka niesie ze sobą ulga na nowe technologie? Na te i wiele innych pytań odpowie Marek Zimoch, Partner Kancelarii Doradztwa Finansowego Finances For You, szkoleniowiec i wykładowca w zakresie funkcjonowania rynku bankowego i ubezpieczeniowego, planowania finansowego, prowadzenia działalności gospodarczej, funduszy europejskich i innych form pozyskiwania kapitału inwestycyjnego.

Szczegółowy program szkolenia oraz dodatkowe informacje dostępne są do pobrania w formacie pdf na stronie wydarzenia. Zachęcamy do przesyłania wypełnionych formularzy zgłoszeniowych na adres [email protected] lub do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 606 245 499.