Grupa Comperia rozpoczyna współpracę z BLIKIEM

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

BLIK w Confino

Udostępnij:

Grupa Comperia.pl, w skład której wchodzi wyszukiwarka ubezpieczeń Compero.pl i platforma płatności Comfino, rozpoczęła współpracę z Polskim Standardem Płatności. Dzięki niej użytkownicy Comfino oprócz odroczonych płatności oraz zakupów na raty będą mogli skorzystać z ekspresowych płatności BLIKIEM.

Marketplace płatności Comfino to rozwiązanie płatnicze dla e-commerce, uruchomione w 2021 roku przez notowaną na giełdzie spółkę Comperia.pl. Dostępne jest już między innymi w e-sklepach korzystających z oprogramowania CStore, PrestaShop, Sellingo czy KingAPP. Działa jak wtyczka, która po zaimplementowaniu w sklepie internetowym dobiera opcje zapłaty za produkt lub usługę do danego klienta.

BLIK w Confino

Dotychczas Confino oferowało płatności odroczone oraz zakupy ratalne dla konsumentów i firm. Rozpoczęcie współpracy z Polskim Standardem Płatności pozwoli na rozszerzenie portfolio usług i udostępnienie klientom marketplace’u szybkich i bezpiecznych płatności BLIKIEM.

BLIK dostępny będzie także na portalu sprzedaży ubezpieczeń Compero.pl. Dzięki temu kupujący polisy ubezpieczeniowe również będą mogli korzystać z tego wygodnego sposobu płatności. Te same możliwości dostępne będą dla kupujących ubezpieczenia w stacjonarnych punktach, korzystających z systemu Comperia Agent.

Przeczytaj również 👉 Fintech 2022. Branżowe podsumowanie roku i predykcje na najbliższe miesiące