hardGamma Ventures inwestuje we Fly With Monkey

Dodane: 08.09.2011

Lech Romański

Udostępnij:

Fundusz inwestycyjny hardGAMMA Ventures poszerza swoje portfolio i inwestuje we Fly With Monkey, młody startup robiący gry społecznościowe w HTML5.

Fundusz inwestycyjny hardGAMMA Ventures poszerza swoje portfolio i inwestuje we Fly With Monkey, młody startup robiący gry społecznościowe w HTML5.

Pierwszym projektem Fly With Monkey jest gra społecznościowa polegająca na hodowli i sprawowaniu opieki nad własnym zwierzakiem. Gra będzie angażować użytkownika poprzez rozbudowany scenariusz, ukryte quizy oraz liczne wbudowane mini-gry. Gracze będą mieli także okazję do wchodzenia w interakcje z innymi użytkownikami, obserwując swoje postępy w grze oraz wspólnie wykonując różne zadania.

Gra od października będzie dostępna na Facebooku, w polskiej oraz w angielskiej wersji językowej, a w przyszłości także na innych portalach społecznościowych. – Tworzymy gry, które łączą, aktywizują i bawią – mówi Daniel Troć, współzałożyciel Fly With Monkey. – Nasze produkty powstają w języku HTML5, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć dynamiczne gry na wszystkie dostępne platformy. Niedługo po premierze naszej pierwszego projektu w ręce graczy przekażemy także aplikację na smartfony i tablety.

Kolejne produkty Fly With Monkey pojawią się na rynku już na początku przyszłego roku. Więcej informacji o Fly With Monkey można uzyskać na stronach http://flywithmonkey.com/ oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/FlyWithMonkey

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem