hub:raum Kraków WARP szuka innowacyjnych projektów. Ostatni dzwonek dla zespołów z Europy Środkowo-Wschodniej

hubraum krakow warp szuka innowacyjnych projektow ostatni dzwonek dla zespolow z europy srodkowo wschodniej
Udostępnij:
Jeszcze przez 4 dni startupy z branży technologicznej, które chcą rozwinąć pomysły biznesowe i wprowadzić je na zagraniczne rynki, mogą zgłaszać się do programu hub:raum Kraków WARP.

Program gwarantuje zasoby, infrastrukturę i mentoring pozwalające na rozwój produktu i szybsze wejście na europejskie rynki – więcej na stronie internetowej. hub:raum Kraków WARP został przystosowany w taki sposób, aby najlepiej sprostać oczekiwaniom oraz potrzebom startupów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Fakty dotyczące programu akceleracyjnego:

Rocznie centrum innowacyjności analizuje ponad dwa tysiące zgłoszeń, a podczas trzech edycji program akceleracyjnego i przeszkoliło 36 startupów z 15 krajów. Dzięki warsztatom zespoły będą mogły rozwinąć swoje projekty, korzystając z wiedzy, narzędzi, finansowania i kontaktów, które pozwolą skalować produkt lub usługę. Centrum pokrywa koszty dojazdu i zakwaterowania w Krakowie. Udział w programie nie wiąże się z przejęciem udziału w pomyśle lub projekcie WARP to intensywne warsztaty i sesje mentoringowe na temat rozwoju biznesowego produktów, sprzedaży, projektowania i prezentacji pomysłu. Podczas trwania tegorocznej edycji programu startupy wspierać będzie grupa ponad 50 mentorów i ekspertów.

Więcej informacji o programie dostępnych jest na stronie: www.warpinfo.com