– Razem z GPW w Warszawie zapraszamy na interesującą debatę. Poruszymy kwestie związane z obecnością startupów medycznych na giełdzie. Odpowiemy też na kluczowe pytanie: czy jest to realna strategia zdobywania funduszy na rozwój przedsiębiorstwa? W panelu obok spółek giełdowych, pojawi się między innymi dr Radosław Sierpiński z Agencji Badań Medycznych oraz przedstawiciele startupów – mówi Janusz Kowalski, jeden z organizatorów.
Na konferencji innowacyjne firmy, startupy, naukowcy i lekarze znajdują przestrzeń do dyskusji i wymiany poglądów. Jak zapewniają sami uczestnicy poprzednich edycji, jest to świetne miejsce do rozwijania biznesu.
„Listopadowa edycja ma również przybliżyć specyfikę rynku niemieckiego. Na scenie poruszymy kwestie związane z efektywnymi strategiami wprowadzania produktów na rynek oraz różnicach kulturowych w prowadzeniu biznesu w Polsce i Niemczech. Bardzo ciekawe case study wdrożenia swojego produktu przedstawi Rafał Samborski z Cardiomatics. Piotr Lesiak związany z Polsko-Niemiecką Izbą Handlową opowie o branży techniki medycznej w Niemczech, a także trendach i potencjale zbytu dla polskich firm.” – informuje Justyna Uman-Ntuk, organizatorka.
Na konferencji nie zabraknie także najciekawszych spółek technologicznych, dzielących się know-how. Mateusz Sagan, specjalizujący się w rozwijaniu startupów biotechnologicznych, opowie o inPROBE i innowacyjnych metodach diagnostyki nowotworów.
Przez cały sierpień można zgłaszać startupy do prezentacji swoich rozwiązań na scenie. Szczególnie zapraszamy firmy związane z urządzeniami medycznymi. Wybranych zostanie 6 najlepszych startupów, a wszystkie zgłoszone zostaną dodane do bazy MEDmeetsTECH dostępnej na stronie internetowej organizatora.
Pełen program wydarzenia dostępy jest na www.medmeetstech.com.
Do końca sierpnia obowiązuje niższa opłata rejestracyjna.