Lantre wprowadza technologię od PayEye do płacenia za sprzęt Apple

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Lantre wprowadza technologię od PayEye do płacenia za sprzęt Apple

Udostępnij:

Lantre – autoryzowany sprzedawca Apple – dołączył do grona firm obsługujących płatności spojrzeniem. To kolejna firma z branży IT, która wprowadziła tę metodę płatności. Terminale eyePOS dostępne są w salonach firmowych w Warszawie i Falenty Nowe.

– Dynamicznie rozwijamy naszą sieć partnerów. Cieszę się, że do tego grona dołączyła marka Lantre, która jest dystrybutorem jednego z najbardziej innowacyjnych produktów na rynku. Idealnie pasuje to do usługi oferowanej przez nas – najbardziej innowacyjnych form płatności na świecie – komentuje Daniel Jarząb, Prezes Zarządu PayEye.

Płatności biometryczne spojrzeniem

PayEye to polski fintech, który pierwszy na świecie opracował aplikację pozwalającą na nowoczesne płatności biometryczne spojrzeniem oraz ekspresowe i bezpieczne płatności w internecie. By cieszyć się bezpieczną i szybka płatnością wystarczy pobrać dedykowaną, darmową aplikację PayEye, uzupełnić podstawowe dane, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę płatniczą. Idąc na zakupy nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela – płatność zrealizujemy jednym spojrzeniem w punktach stacjonarnych lub jednym kliknięciem w sklepach internetowych.

Terminale eyePOS 3

Sieć terminali stworzonych przez PayEye to największa na świecie infrastruktura, na której można potwierdzać transakcje jednym spojrzeniem dzięki połączeniu biometrii oka i twarzy. Firma intensywnie pracuje nad wdrożeniem w najbliższych miesiącach nowych i terminali eyePOS 3, które jako pierwsze na świecie obsługiwać będą wszystkie rodzaje płatności: biometryczne, zbliżeniowe i kartowe. 

 

Bank BNP Paribas i firma technologiczna Envirly łączą siły w trosce o środowisko

Oglądanie ofert pracy w metaverse? PKO Bank Polski zaprasza na wirtualne targi pracy

Polski startup Metaverse Planetary pozyskał ponad 10 mln zł od skandynawskiego miliardera