Level2 Ventures rozbudowuje startupowe portfolio: fundusz nawiązuje współpracę z autoMEE

Dodane:

Przemysław Zieliński Przemysław Zieliński

Level2 Ventures rozbudowuje startupowe portfolio: fundusz nawiązuje współpracę z autoMEE

Udostępnij:

Fundusz Level2 Ventures rozpoczyna współpracę z gdańskim startupem, autoMEE. W jej ramach rozwijana będzie platforma oferująca małym i średnim przedsiębiorstwom rozwiązania do optymalizacji oraz automatyzacji rutynowych zadań.

„Zainwestowaliśmy w autoMEE, przełomową platformę do optymalizacji i automatyzacji wewnętrznych procesów biznesowych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii AI” – tak na swoim LinkedInie informują przedstawiciele funduszu Level2 Ventures.

Platforma autoMEE zapewnia małym i średnim firmom dostęp do rozwiązań, z których wcześniej korzystali przede wszystkim duzi rynkowi gracze. W rezultacie firmy z sektora MŚP mogą wykorzystywać technologie AI do automatyzacji procesów, takich jak obsługa klienta, sprzedaż, HR i administracja.

– Jako fundusz venture capital, który aktywnie wspiera rozwój innowacyjnych startupów, postrzegamy autoMEE nie tylko jako obiecującą inwestycję, ale także jako partnera, który zmienia rynkowe reguły gry, otwierając przed MŚP drzwi do świata nowoczesnych technologii. Dzięki autoMEE każda firma, niezależnie od wielkości, będzie mogła skorzystać z najskuteczniejszych rozwiązań AI, aby zoptymalizować swój biznes. – podkreśla Piotr Pawłowski, partner zarządzający Level2 Ventures.

AutoMEE w swojej działalności dąży do  demokratyzacji technologii, chcąc eliminować bariery wejścia i zapewniając małym i średnim przedsiębiorstwom  narzędzia, które zmieniają sposób prowadzenia działalności. Wykorzystując technologie sztucznej inteligencji, platforma służy do optymalizacji oraz automatyzacji rutynowych zadań.

–Jestem bardzo podekscytowany naszym partnerstwem z Level2 Ventures, które otwiera przed nami nowe możliwości przyspieszenia naszego rozwoju i ekspansji na kluczowe rynki, takie jak Wielka Brytania i USA. Ta synergia pozwala nam oferować innowacyjne rozwiązania, które pomagają firmom osiągnąć nowy poziom wydajności i innowacyjności. Jesteśmy czymś więcej niż tylko inicjatywą; jesteśmy zmianą, która umożliwia firmom przekraczanie tradycyjnych barier, torując drogę do osiągnięcia wyjątkowych wyników i zdobycia przewagi konkurencyjnej na globalnym rynku. Wspólnie z Level2 Ventures tworzymy przyszłość, w której każda firma ma szansę stać się liderem w swojej branży, wykorzystując nieograniczone możliwości rozwoju – mówi Dominic Laskowsky, CEO i współzałożyciel autoMEE.

Czytaj także: