Michał Sadowski i Mick Griffin dzielą się doświadczeniami w cyklu anglojęzycznych wideoporadników

michal sadowski i mick griffin dziela sie doswiadczeniami w cyklu anglojezycznych wideoporadnikow
Udostępnij:
Brand24 rusza z nowym cyklem anglojęzycznych wideocastów. Michał Sadowski zapowiada, że będą dzielić się w nich praktyczną wiedzą na temat budowy startupów. Czego nauczymy się z pierwszego odcinka serii?

Zrzut ekranu z filmu na profilu Michała Sadowskiego

Jak pozyskać pierwszego klienta

Michał Sadowski, CEO Brand24 i Mick Griffin, szef sprzedaży Brand24, udostępnili właśnie pierwszy, anglojęzyczny wideoporadnik dla przedsiębiorców. Na profilu Sadowskiego możemy znaleźć zapis z rozmowy dwóch doświadczonych przedsiębiorców, którzy odpowiadają na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące budowania przedsięwzięć internetowych. 

W tym odcinku cyklu dowiemy się, jak pozyskać pierwszego klienta (tutaj przeczytasz, jak Brand24 krok po kroku zdobyło swojego pierwszego klienta), jak wygląda praca sales managera w startupie, ale też jakich narzędzi powinien używać dobry sprzedawca, by osiągać wysokie wyniki sprzedażowe. Jeśli szukasz inspiracji i chcesz, aby Twoja firma osiągała lepsze wyniki – ten wideoporadnik jest dla Ciebie.

Poniżej znajdziecie pierwszy wideoporadnik Michała Sadowskiego i Micka Griffina. 

Dla polskojęzycznych widzów

Nie znasz języka angielskiego, a nadal chciałbyś posłuchać rad od CEO Brand24? Zajrzyj na vloga Michała Sadowskiego, który prowadzi na YouTube. Szczególnie polecamy odcinek zatytułowany "Jak pozyskać pierwszych klientów", dzięki któremu poznacie garść porad dotyczących pozyskiwania płacących użytkowników.

Polecamy także obejrzeć kanał Pawła Nowaka, CEO Contellio i Jakuba Gajdamowicza, Co-foundera Landscapelab. Od tej dwójki polskich przedsiębiorców dowiecie się, jak od środka wygląda prowadzenie biznesu internetowego. Nowak skupia się na warunkach zagranicznych (większość filmów nagranych zostało podczas pobytu w akceleratorze TechStars), a Gajdamowicz na polskim rynku.