„Mój osobisty bohater, król polskich startupów i guru internetowych biznesów”. Stefan Batory był gościem podcastu Michała Sadowskiego

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

„Mój osobisty bohater, król polskich startupów i guru internetowych biznesów”. Stefan Batory był gościem podcastu Michała Sadowskiego

Udostępnij:

Jak wyglądały pierwsze miesiące pracy nad Booksy? Jak Stefan Batory radzi sobie ze stresem? Oraz co sądzi o umiejętnościach sprzedażowych? Między innymi na te pytania Stefan Batory, założyciel Booksy, odpowiedział w podcaście Michała Sadowskiego.

– Gościem dzisiejszego podcastu jest Stefan Batory, król polskich startupów, mój personalny guru jeśli chodzi o budowę biznesów internetowych. Stefan jest założycielem Booksy, aplikacji, która pomaga w rezerwacji najróżniejszych usług z segmentu beauty – powiedział Michał Sadowski, założyciel Brand24, we wprowadzeniu do odcinka podcastu zatytułowanego „Zbudował firmę wartą 1 miliard dolarów”.

I chociaż Booksy, o którym mowa, jeszcze nie osiągnął tak wysokiej wyceny, to uwaga – jest na najlepszej drodze, aby dołączyć do grona polskich jednorożców. A tym w ostatnim czasie stał się DocPlanner, znany nad Wisłą jako ZnanyLekarz.pl. Tyle jeśli chodzi o dygresję. A czego dowiesz się, odsłuchując poniższą rozmowę?

Michał Sadowski i Stefan Batory dyskutują o tym:

  • ? jak Booksy pozyskało pierwszego klienta,
  • ? jak wyglądały początki firmy, szczególnie pierwsze miesiące,
  • ? jak radzić sobie ze stresem w kryzysie,
  • ? a także o znaczeniu umiejętności sprzedażowych w budowaniu własnej firmy.

⬇️  Zapraszamy do obejrzenia wideo i odsłuchania rozmowy  ⬇️