Nabór do ORLEN Skylight accelerator dobiega końca. Zgłoś się do 11 sierpnia! [PODCAST]

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Orlen

Udostępnij:

Chcesz rozwinąć swój startup wspólnie z Grupą ORLEN? Masz ku temu okazję, bo wciąż trwa nabór do ósmej rundy ORLEN Skylight accelerator. Organizatorzy czekają na twoje zgłoszenie do 11 sierpnia.

ORLEN Skylight accelerator to korporacyjny program skierowany do młodych podmiotów technologicznych z Polski i zagranicy, które wspólnie ze spółkami z Grupy ORLEN chcą skalować i komercjalizować swoje innowacyjne rozwiązania. Akcelerator działa na rynku już od dwóch lat. W tym czasie zrealizował siedem rund naboru, w ramach których ogłoszono około 150 wyzwań, m.in. w takich obszarach jak sprzedaż detaliczna, logistyka, bezpieczeństwo, petrochemia czy energetyka. Do tej pory ORLEN, w ramach wdrożeń pilotażowych, podjął współpracę z ponad 20 startupami.

Zgłoś się do ORLEN Skylight accelerator

Aby wziąć udział w ORLEN Skylight accelerator, należy zgłosić się do 11 sierpnia za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj.

Kto może wziąć udział w programie? Organizatorzy akceleratora zapraszają wszystkie startupy, które posiadają rozwiązania technologiczne odpowiadające na 28 wyzwań w obszarach tematycznych wskazanych poniżej:

  • Cyfrowa organizacja,
  • Efektywna i niskoemisyjna energetyka,
  • Nowoczesna stacja i klient przyszłości,
  • Przemysł 4.0 oraz bezpieczna organizacja
  • Nowoczesna stacja i klient przyszłości.

Weź udział i korzystaj. Co zyskasz?

Startupy biorące udział w programie mogą uzyskać wiele korzyści, w tym:

  • przetestować swoje rozwiązanie w rzeczywistych warunkach operacyjnych w ramach infrastruktury Grupy ORLEN;
  • uzyskać finansowanie kosztów przygotowania i realizacji pilotażowego wdrożenia;
  • pozyskać praktyczną wiedzę poprzez wsparcie ekspertów i mentorów w zakresie rozwoju, ulepszania czy dostosowania swoich rozwiązań do
  • konkretnych warunków operacyjnych;
  • uzyskać możliwość skalowania biznesu i realnej opcji na dalszą komercjalizację rozwiązań po zakończeniu pilotażowego wdrożenia.

Jakie projekty realizuje ORLEN wspólnie ze startupami?

Do tej pory ORLEN, w ramach wdrożeń pilotażowych, podjął współpracę z ponad 20 startupami. Wśród nich znalazły się m.in. Ledholo, Saule Technologies i EbigData. Przyjrzyjmy się projektom, jakie wspólnie z ORLEN realizują te trzy startupy.

Posłuchaj podcastu

O współpracy ORLEN ze startupami opowiedzieli nam przedstawiciele ORLEN Skylight accelerator  – Marcin Drygas, który kieruje programem ORLEN Skylight accelerator oraz Łukasz Kopeć, kierownik działu innowacji i akceleracji w Grupie ORLEN.