Chinaccelerator, który jest członkiem TechStars Network – skupiającej organizacje wspomagające startupy w etapie rozwoju - w poniedziałek na demo day w Pekinie zaprezentował 9 projektów: dwa z nich są z branży edukacyjnej, a siedem to platformy społecznościowe.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Poniżej zamieszczamy listę zaprezentowanych projektów:

eProf – platforma online, dzięki której możemy skorzystać z lekcji i przekazywanej wiedzy od ludzi z całego świata. Nauczyciele mogą również tworzyć swoje klasy i podczas zajęć zachęcać do nauki danego przedmiotu.

Super Class – kolejne narzędzie pomagające korzystającym z internetu w nauce. Jego ideą jest korzystanie z muzyki, filmów oraz gier komputerowych, by zaangażować uczniów w naukę i proces uczenia.

Piktochart – serwis korzystający z technologii drag & drop, pozwalający na łatwe tworzenie infografiki obrazujących nasze dane.

OrderWithMe – strona pozwalająca na hurtowe zakupy dla drobnych przedsiębiorców.

Made to Fit Me – startup skierowany do kobiet, pomagający wybrać pasujące ubrania odpowiednie do wzrostu i wagi klientki.

LuRenJia – lokalny portal randkowy wybierający pary o podobnych zainteresowaniach.

Kwestr – gra platformowa, mająca na celu zachęcenie gracza i jego znajomych do wykonywania zadań, za które otrzymuje się "kwestry".

iBragu – platforma, dzięki której możemy stawiać zakłady na wszystkie dyscypliny sportowe i nie tylko.

NextGoals – portal społecznościowy, skupiający ludzi potrzebujących motywacji do działania oraz motywujących innych do osiągania życiowych celów.

źródło: techcocktail.com

Komentarze (0)