O wczorajszym pierwszym dniu imprezy Internet Poland i Forum IAB napisano już sporo. Nie będziemy więc powielać standardowych informacji, ale skrótowo przedstawimy kilka naszych osobistych spostrzeżeń.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Bardzo dobra organizacja

Całość robiła wrażenie dobrze zaplanowanej i skoordynowanej akcji. Sprawna obsługa, dobrze przygotowane miejsce. Na osobną uwagę zasługiwała scena na hali konferencyjnej. Ogromne ekrany i światła stanowiły wspaniałą oprawę dla prezentowanych treści.

Drobnym zgrzytem było zamieszanie z plakietkami, kiedy to w połowie dnia okazało się, że część osób (w tym ja) posiada nieodpowiedni kod. Błąd jednak szybko naprawiono i nie zaważył on na ogólnym dobrym wrażeniu.

Frekwencja

Z samego rana część wystawców była zaniepokojona małą liczbą odwiedzających. Jednak po 2-3 godzinach i przebiciu się przez warszawskie korki, hala targów zapełniła się gośćmi. Nie był to może zaskakujący w swej ilości tłum, ale kolejka do rejestracji liczyła na pewno kilkadziesiąt osób.

Akcenty startupowe

Oczywiście, że konferencja nie dotyczyła tematyki nam najbliższej, jednak dwóch przedstawicieli branży udało nam się spotkać:

YetiPay - mikropłatności z Polski. Oryginalne stoisko w eksponowanym miejscu, jeden z najbardziej widocznych wystawców na imprezie. Postaramy się w najbliższym czasie opowiedzieć o tym projekcie nieco szerzej.

Fanpage Trender - zapewne znany Wam Janek Zając z narzędziem do monitorowania i optymalizacji działań marketingowych na Facebooku. Tu również będziemy chcieli się dowiedzieć, co daje obecność firmy na tego typu evencie.

Czy ktoś z Was odwiedził Internet Poland i może dodać coś od siebie? Starupy powinny odwiedzać/ wystawiać się na tego typu imprezach?

Pamiętajcie, że dziś drugi dzień, równie bogaty w wystąpienia i prezentacje. Serdecznie zapraszamy.

PS. I Pascal był i dynię gotował!

autor: Michał Samojlik

Komentarze (0)