LocalUncle to aplikacja typu Q&A stworzona na system iOS, która pozwala w czasie rzeczywistym otrzymać odpowiedź na nasze pytanie od osób przebywających w miejscu, którego szukamy, którym się interesujemy lub też do którego właśnie się wybieramy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Największą zaletą LocalUncle jest to, że możemy uzyskać informację praktycznie od razu. Przykładowo - jeśli pytamy czy Al. Jerezolimskie są teraz zatłoczone, pytanie automatycznie trafi do osób, które obecnie są na podanej ulicy bądź niedawno z niej wyjechały. Korzystający z LocalUncle, mogą również odpowiadać na pytania innych oraz oznaczać na mapie miejsca, gdzie pytający powinien się udać, by np. zjeść najlepszą pizzę w mieście.

Jak widać powstaje coraz więcej startupów pozwalających nam zaoszczędzić czas na szukanie odpowiedzi w internecie. Główną ideą jest to, by pojawiały się one „samoistnie”, bez zbędnej pracy, a ich prawdziwość ma zapewnić to, że pochodzą one od innych użytkowników, którym tak samo jak nam zależy na rzetelnym źródle wiedzy.

źródło: thenextweb.com

Komentarze (0)