Dziś startup InBed.me został udostępniony publicznie i z miłą chęcią informujemy o tym naszych czytelników. InBed.me to serwis, który pozwoli nam zarezerwować miejsce w danym hotelu, ale również sprawdzić kto będzie w nim mieszkał w tym samym czasie co my.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Głównym założeniem InBed.me jest możliwość poznania nowych ludzi, których prawdopodobnie spotkamy w hallu czy w hotelowej restauracji. Startup ma pozwolić zarejestrowanym użytkownikom na dowiadywanie się kto będzie spędzał czas w tym samym terminie co my oraz zachęcić do wspólnego kontaktu. Nawiązanie znajomości przed samym dotarciem do miejsca wypoczynku, ma zapewnić dzielenie się doświadczeniami obu stron oraz umożliwić zorganizowanie wspólnego czasu z nowo poznanymi ludźmi.

Serwis ma około 1,000 użytkowników i posiada bazę danych około 25 tysięcy posiadłości w 700 miastach. Twórcy projektu mają zamiar zarobić na pobieraniu 10% prowizji od dokonanej rezerwacji dzięki stronie InBed.me.

Projekt został stworzony podczas nowojorskiej edycji Startup Weekendu w czerwcu bieżącego roku. Wśród 20 innych startupów, InBed.me zajął wysokie, drugie miejsce. Jak dotąd, projekt otrzymał nieznaną sumę pieniędzy w ramach dofinansowania od Fabrice Grinda, Alec Oxenford, Ariel Arrieta oraz NXTP Labs. Jak wiemy od października InBed.me jest pod opieką akceleratora startupów NXTP Labs.

źródło: mashable.com

Komentarze (0)