HomeSnap to aplikacja, która powstała na zlecenie jednej z większych firm pośredniczących w handlu nieruchomościami. Startup ogłosił wczoraj, że otrzymał dofinansowanie w postaci 2 milionów dolarów. Po co robić zdjęcie domu, który właśnie minęliśmy?

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Aplikacja została stworzona dla wszystkich tych, którzy chcą w szybki i łatwy sposób dowiedzieć się, czy dom, który nam się spodobał jest na sprzedaż. Po pobraniu aplikacji i zrobieniu zdjęcia nieruchomości w krótkim czasie otrzymujemy informacje dotyczące ceny, powierzchni budynku oraz kontaktu z właścicielami. HomeSnap jest dostępna wyłącznie na iPhone’y i swoje funkcjonalności zawdzięcza geolokalizacji.

Wszystkie zrobione zdjęcia wraz z danymi o nieruchomości są przechowywane, dzięki czemu będziemy mogli w przyszłości powrócić do ich obejrzenia. Jak mówią właściciele Sawbuck Reality, ich aplikacja posiada pełną bazę danych z 13 największych okręgów w Stanach Zjednoczonych. Ponadto, jeśli jesteśmy poza rejonem tych okręgów, aplikacja korzysta z danych publicznych, by dowiedzieć się czy dany dom jest na sprzedaż. CEO Guy Wolcott mówi, że aplikacja w swojej bazie posiada dane 90 milionów domów.

źródło: techcrunch.com

Komentarze (0)