Jedną z możliwości promocji swojego startupu jest organizowanie konkursów, które mogą przyciągnąć potencjalnych użytkowników. Tassky postanowił pójść tą drogą i zorganizował konkurs z nagrodami. Wystarczy, że dowiesz się czegoś więcej na jego temat i wyślesz poprawną odpowiedź na zadane pytanie.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Zacznijmy od nagród, bo te zapewne najbardziej Was interesują. Dla pierwszych 10-ciu osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe czekają pełnowartościowe konta w systemie Tassky opłacone na okres sześciu miesięcy z możliwością zapraszania 20 użytkowników oraz zestawy gadżetów Tassky. Dla kolejnych 10-ciu osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi przewidziane są nagrody w postaci gadżetów od sponsora.

Pytanie konkursowe brzmi: Za pomocą jakiego polecenia można w najszybszy sposób dodać zadania na następny dzień roboczy w Tassky?

Odpowiedź na pytanie konkursowe znajdziecie w jednym z wpisów na blogu: http://tassky.com/blogs. Na wysłanie zgłoszenia macie dwa tygodnie. Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@tassky.com do 15 kwietnia. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu organizatora konkursu oraz na fanpage’u dzień po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

Powodzenia!

Komentarze (0)