Dzisiaj pierwszy dzień Warszawskiego hackatonu HackWAW, organizowanego przez Olę Sitarską i Kubę Kucharskiego. Dzięki uprzejmości organizatorów mamy okazję gościć tu na miejscu i obserwować pracę wszystkich zespołów.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


67 uczestników podzielonych na 15 teamów ma jedynie 24 godziny na przygotowanie gotowych aplikacji, które przedstawią na niedzielnym finale przed jurorami.
Organizatorzy zadbali o to, by uczestnicy mieli komfortowe warunki pracy w AIP Business Link, które jest jednym z najbardziej inspirujących miejsc w Warszawie (szybki look na panoramę miasta za oknem, pozwala na odrobinę relaksu pomiędzy kolejnymi linijkami kodu).
Trzymamy kciuki za wszystkich!

-=AKTUALIZACJA=-

Na HackWAW pojawiły się kolejne dwa zespoły! Praca przy projektach trwa - wszystkie teamy na najwyższym poziomie mobilizacji, a mentorzy chętni do pomocy i wsparcia merytorycznego -  czyli wszystko jest tak, jak być powinno.

Poniżej przedstawiamy listę projektów wraz ze zdjęciami. Więcej informacji o projektach znajdziecie na oficjalnym blogu HackWAW

Team 1 - APPWARS
Team 2 - FESTIVEE
Team 3 - SOSHAPE
Team 4 - LOGSIFTER
Team 5 - FOODONROUTE
Team 6 - PMART
Team 7 - ALLEBEAT
Team 8 - CITYCONNECT
Team 9 - RE-EVENT
Team 10 - FASTBUILD
Team 11 - CITYPULSE
Team 12 - POCKETCONSOLE
Team 13 - PROJECT_13
Team 14 - Garden DWARves
Team 15 - SILENTADMIRER
Team 16 - A.W.D.C
Team 17 - DINNERS

Jedną z atrakcji dzisiejszego dnia była prezentacja Daniela Biesiady z Microsoft, dotycząca możliwości systemu Windows 8.


Daniel przedstawił możliwości platformy developerskiej dedykowanej dla systemu Windows 8. W trakcie sprawnej prezentacji zawierającego jedynie jeden slajd.

Zapraszamy też do galerii zdjęć na naszym fan page.

Komentarze (0)