Everyme to aplikacja na iPhone’y, dzięki której możemy rozmawiać w utworzonych grupach ze swoimi przyjaciółmi. Popularne kręgi są użyte już w Google+, grupy możemy tworzyć również na Facebooku, ale aplikacja oferuje jednak trochę inne rozwiązanie.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Problem jaki rozwiązuje Everyme jest związany z niechęcią dzielenia się wszystkimi informacjami ze wszystkimi naszymi znajomymi. Często statusy uzupełniane na profilach portali społecznościowych zrozumie mała grupka znajomych, więc po co je udostępniać aż 267 z nich? Korzystając z Everyme, możemy stworzyć grupy osób, do których będziemy wysyłać wiadomości, zdjęcia czy ciekawe linki. Co z naszymi znajomymi, którzy nie pobrali tej aplikacji? Możemy komunikować się z nimi poprzez Everyme, tylko że wiadomości będą wysyłane jako sms albo (zależy to od nas) jako wiadomości e-mail. Każdy, kto zostanie dołączony do naszej grupy otrzyma uaktualnienie statusu na swoją skrzynkę pocztową wiadomości czy e-mail. Na obecną chwilę z Everyme mogą korzystać wyłącznie posiadacze iPhone’ów, ale w przyszłości aplikacja ma działać również na system Android.

Twórcy aplikacji zostali wsparci finansowo oraz merytorycznie przez znane fundusze i znakomitych mentorów. W gronie inwestorów w Everyme są Andreessen Horowitz, Greylock Partners, CrunchFund, Tencent, SV Angel, Vivi Nevo oraz Dave Morin, Joshua Schachter. Startup powstał przy pomocy Y-Combinatora.

źródło: techcrunch.com

Komentarze (0)