24,99 funtów - tyle kosztuje miesięczna subskrypcja Flaviara. Nowy startup oferuje dostawę próbek 5 odmian alkoholu, po 50 ml każdego z nich wraz z przesyłką na terenie Unii Europejskiej. Ideą pomysłodawców jest zachęcenie do testowania wykwintnych alkoholi w gronie przyjaciół.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Startup Flaviar powstał dla degustatorów, którzy chcą poszerzać horyzonty i posmakować alkoholi z czterech świata stron. W tym miesiącu zamawiając subskrypcję otrzymamy 5 odmian bourbonu. Dobór napojów wyskokowych dokonywany jest przez ekspertów podczas specjalnej narady. 15 dnia każdego miesiąca do naszych domów zostanie dostarczona paczka ze znaczkiem Flaviar, w której znajdziemy próbki dobrych alkoholi oraz porady od ekspertów jak je degustować, żeby wyciągnąć z tej czynności jak najwięcej przyjemności. W każdym zestawie znajdą się tzw. 3 “shoty” po każdym z 5 odmian trunków, tak abyśmy mogli je degustować w gronie najbliższych. Oprócz zamawiania czy płacenia za subskrypcję możemy podzielić się na stronie głównej w sekcji “myBar” naszymi doświadczeniami określając, który z trunków naszym zdaniem jest najlepszy. Dla tych, którzy nie są pewni co do stałej subskrypcji przygotowana została możliwość zamówienia paczki testowej.

Flaviar został kilka dni temu udostępniony publicznie. Startup powstał w Słoweni i przy współpracy z Jugoslavem Petkovicem - znanym słoweńskim aniołem biznesu. Co ciekawe pomysłodawcą startupu jest Grisa Soba, który jest producentem Absinthe Supreme, Fukoff Vodka oraz Supreme Icon Sparkling. Model biznesowy opiera się na subskrypcji a w przyszłości pomysłodawcy planują rozszerzenie działalności na rynek amerykański.

źródło: thenextweb.com, informacja prasowa

Komentarze (0)