Ruszyła 5. edycja konkursu na Blog Firmowy Roku. Pomysłodawca i organizator akcji, Dominik Kaznowski, który od 2007 roku tworzy blog o blogach firmowych - blogifirmowe.com postanowił przygotować osobną kategorię dla startupów. Prowadzicie blog? Zgłaszajcie się!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

W tym roku z inicjatywy MamStartup i NowyMarketing utworzona została nowa, eksperymentalna kategoria “Blogi startupów”, która poza wyróżnieniem daje szansę na pokazanie swojego projektu szerszej publiczności.

Jeśli prowadzisz bloga swojego startupu, piszesz ciekawe treści i uważasz, że powinny dotrzeć one do jeszcze większego grona czytelników, to masz na to idealną szansę! Wystarczy, że zgłosisz się do konkursu na Bloga Firmowego Roku. Wystarczy podać informacje w komentarzu pod tym wpisem na blogu organizatora akcji.

Celem całego konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie wykorzystania mediów społecznościowych.Jurorami są studenci specjalizacji magisterskiej „Nowe media” w Collegium Civitas. Ogłoszenie wyników odbędzie się 15 stycznia, w siedzibie uczelni w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, podczas seminarium podsumowującego 5. edycję konkursu.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 31 grudnia do północy.

Wyniki zostaną ogłoszone podczas Seminarium, która odbędzie się 15 stycznia w auli Collegium Civitas. Partnerami konferencji są IAB Polska i PBI oraz Collegium Civitas.

Jeśli nie prowadzicie bloga, ale chcielibyście wziąć udział za rok w konkursie to polecamy zapoznanie się z 10 przykazaniami prowadzenia bloga firmowego.

MamStartup jest patronem medialnym konkursu.

Komentarze (0)