Jak swoje pierwsze kroki zawodowe stawiały „kobiety sukcesu” w firmach: CISCO, SAS Institute, Sygnity i Motorola Solutions? Na to i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w panelu dyskusyjnym dla wszystkich zainteresowanych technologiami. Zapraszamy na spotkanie pt. "Dziewczyny w Nowych Technologiach".

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Wydarzenie odbędzie 25 kwietnia 2013 roku na Politechnice Warszawskiej (Sala Senatu, godz. 11.00). Organizatorzy i uczestnicy spotkania "Dziewczyny w Nowych Technologiach" będą gościć inspirujące kobiety branży ICT. Wśród nich znajdą się:

  • Magdalena Gaj, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej;
  • Małgorzata Olszewska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji;
  • Alicja Wiecka, Dyrektor Zarządzający SAS Institute Polska;
  • Magdalena Taczanowska, Wiceprezes Zarządu Sygnity S.A.;
  • dr Daria Gołębiowska-Tataj, Członkini Rady Zarządzającej Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii;
  • Łucja Barbaszewska, Dyrektor Sprzedaży Produktu Cisco Systems Polska;
  • Marilin Perez-Mazan, Dyrektor, Dział Zarządzania Projektami Motorola Solutions Polska;

Panelistki opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z kształceniem się oraz rozwojem zawodowym w branży ICT – kojarzonej głównie z mężczyznami. Organizatorzy zapewniają, że postarają się, aby atmosfera rozmowy była mniej formalna i aby każdy z siedzących na sali mógł zadać pytanie.

Oprócz panelu dyskusyjnego przewidziany jest również konkurs stażowy dla wszystkich Pań zainteresowanych nowymi technologiami. Nagrodą dla najzdolniejszych studentek od II roku studiów pierwszego stopnia i roczników wyższych będzie staż w Cisco Systems Polska, Motorola Solutions Polska oraz SAS Institute Polska i Sygnity S.A. Warunkiem udziału w konkursie jest rozwiązanie autorskiego zadania, przygotowanego przez każdą z firm partnerskich.

Konkurs już wystartował, a czas na rozwiązanie zadania mija 1 maja br. Wystarczy wypełnić formularz i wybrać firmę, w której uczestnik chciałby odbyć staż, od której później otrzyma zadanie konkursowe. Więcej o konkursie przeczytacie tutaj.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkie nasze czytelniku do wzięcia udziału w spotkaniu "Kobiety w Nowych Technologiach".

Komentarze (0)