Szukając czegoś w sieci, możemy zmarnować wiele czasu przeglądając strony, które nie przedstawiają dokładnie tego, czego szukamy. Jeśli chodzi o szukanie zagadnień z zajęć, od niedawna możemy korzystać z BetterLesson, który gromadzi i kategoryzuje notatki tak, byśmy mogli je z łatwością znaleźć.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Twórcy projektu, Erin Osborn, Alex Grodd oraz Jonathan Hendler, chcieli rozwiązać problem, z jakim borykali się nauczyciele jak i uczniowie. Według nich, bardzo często zdarzało się, że ludzie tworzący świetne plany przeprowadzanych lekcji, chowali je gdzieś w domu, przez co nikt nie mógł korzystać z zamieszczonej w nich wiedzy. Dzięki BetterLesson możemy dzielić się planami lekcji z innymi, co znacznie pomaga w rozwiązaniu problemów ze zrozumieniem tematu. Nauczyciele również mogą korzystać z tej platformy społecznościowej, aby dzielić się z innymi swoimi planami przeprowadzanych zajęć, czy przygotowywać się na zajęcia i czytać plany zajęć innych nauczycieli.

Startup otrzymał dzisiaj dofinansowanie w postaci 1,6 miliona w pierwszej rundzie finansowania, m.in. od General Catalyst, Highland Capital Partners, czy NewSchools Venture Fund.

źródło: techcrunch.com

Komentarze (0)