Naucz się przemawiać w ramach praktycznej olimpiady "Zwolnieni z Teorii"

naucz sie przemawiac w ramach praktycznej olimpiady zwolnieni z teorii
Udostępnij:
Występowanie publiczne stanowi dla ciebie problem? Paraliżuje Cię strach, czy może po prostu nie potrafisz przyciągnąć uwagi odbiorców? Z pomocą nadciąga Modern Talking, projekt społeczny czwórki licealistów z Katowic realizowany w ramach praktycznej olimpiady "Zwolnieni z Teorii"!

Zauważyli oni wśród swoich rówieśników strach i niechęć do wystąpień publicznych. Wiedząc, że w dzisiejszych czasach umiejetność publicznego przemawiania jest niezbędna, a jednocześnie stanowi ona dla większości barierę nie do pokonania, postanowili zorganizować nieodpłatne prelekcje oraz warsztaty ze specjalistami w tej dziedzinie. Wydarzenia odbędą się w katowickiej Strefie Centralnej w następujących terminach:

- 29.04 (sobota)

- 05.05 (piątek)

- 13.05 (sobota)

Projekt kierowany jest głównie do młodzieży gimnazjalnej, licealnej oraz studentów, ale również do wszystkich innych osób zainteresowanych tą tematyką. Ci, którzy nie boją się wyzwań, a chcą zdobyć nowe umiejętności, jak również pogłębić posiadaną już wiedzę powinni już teraz zacząć śledzić działania "Modern Talking" i odwiedzić ich fanpage na Facebook'u!

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia