Edustation.pl to nowoczesna platforma internetowa, na której za darmo można uczyć się języków obcych. W marcu portal startował z językiem angielskim, teraz uruchamia nową funkcjonalność, która pozwoli obcokrajowcom i Polonusom uczyć się polskiego.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Na obcokrajowców, którzy chcą uczyć się języka polskiego czeka rozbudowana baza artykułów, filmów i zdjęć podzielonych według kategorii tematycznych oraz stopnia zaawansowania. Użytkownicy mogą również skorzystać z interaktywnego słownika, EduFiszek oraz innych ułatwień mających przyczynić się do lepszego zrozumienia i zapamiętania zdobywanej wiedzy. Dodatkowo, zespół zaczął pracować nad językiem francuskim. Już dzisiaj można korzystać z francuskiego interfejsu platformy.

Zmienił się także wygląd serwisu oraz funkcjonalność, która została rozszerzona o publicznie dostępny EduSłownik. Teraz każdy użytkownik, bez konieczności logowania i rejestracji, będzie mógł skorzystać z tej części Edustation.pl. Poprawiona została użyteczność serwisu, dzięki czemu korzystanie z portalu stało się bardziej intuicyjne i sprzyjające nauce.

Wraz z wprowadzeniem zmian, portal rozpoczyna cykl międzynarodowych spotkań "Rozmowy niekontrolowane", podczas których będzie można w miłej atmosferze porozmawiać na każdy temat m.in. po polsku, angielsku, rosyjsku, hiszpańsku, francusku i włosku.

Przedsięwzięcie zyskało uznanie prezydenta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza, który poleca Edustation.pl jako świetne narzędzie uzupełniające naukę w szkołach. Inicjatywę docenia również środowisko akademickie. Portal nawiązał współpracę z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu, Studium Języków Obcych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Raciborzu i Nysie. Ponadto, objął patronatem ogólnopolską Olimpiadę Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

Platforma staje się coraz bardziej popularna wśród internautów, chcących uczyć się języków obcych.  W ciągu 6 miesięcy na Edustation.pl zarejestrowało się 9 500 użytkowników, którzy spędzają na stronie ponad 30 minut. Profile portalu w serwisach społecznościowych śledzi kilka tysięcy osób.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)