... ... ...

„Zamień na listę zakupów” w aplikacjach mobilnych z przepisami kulinarnymi

Dodane

11-10-2011

Lech Romański

Przyciski Listonic umożliwiają jednym kliknięciem zamianę przepisu kulinarnego w listę zakupów. Do tej pory zainstalowane zostały na ponad 260 serwisach kulinarnych, teraz także w aplikacjach na Iphone'a oraz Androida.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Wybory Kulinarnego Bloga Roku to mobilny zbiór potraw proponowanych przez polskich blogerów biorących udział w konkursie organizowanym pod patronatem marki Lurpak - Firma Arla Foods.

Aplikacja Przepisy.pl to mobilne uzupełnienie świata kulinarnych inspiracji marki Knorr, umożliwiające posiadaczom smartfonów dostęp do prawie 1500 przepisów w każdej chwili.

Producent masła Lurpak oraz marka Knorr jako pierwsi w Polsce, zdecydowali się rozwinąć aplikację o przycisk Listonic. Użytkownik przeglądający przepisy w swoim telefonie może jednym kliknięciem przenieść się do Listonica i stworzyć listę składników potrzebną do przygotowania wybranej potrawy. Listę może dodać do już istniejącej, na przykład z sobotnimi zakupami. Produkty na liście zakupów automatycznie się segregują, aby każdą sklepową alejkę odwiedzić tylko raz.

Aplikacja „Wybory Kulinarnego Bloga Roku” jest rozwinięciem strony internetowej http://kulinarnyblogroku.pl, na której internauci głosują na najlepsze przepisy zgłoszone przez blogerów w danym miesiącu.  W finale konkursu zwycięzca otrzyma tytuł Kulinarnego Bloga Roku i nagrodę – wycieczkę do Kopenhagi, której główną atrakcją będzie obiad w najlepszej restauracji świata – Noma.

Przepisy.pl to coraz popularniejsza aplikacja, pozwalająca korzystać z zasobów portalu kulinarnego o tej samej nazwie oraz brać aktywnie udział w życiu ponad 120 tysięcznej społeczności facebookowej “Co dziś na obiad”. Funkcjonalności aplikacji ułatwiają codzienne gotowanie dzięki przepisom przygotowanym “krok po kroku”. Można w niej również skorzystać z propozycji przepisu dnia, porad mistrza kuchni oraz żywieniowca, czy przelicznika miar i wag. Oferuje także opcję zrobienia zdjęć własnych osiągnięć kulinarnych i dodania ich zarówno do portalu http://przepisy.pl, jak i podzielenia się nimi ze znajomymi na najpopularniejszych portalach społecznościowych.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)