Zapraszamy do udziału w INVESTMENT DAY organizowanym w dniu 7 grudnia w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie przez Sieć Aniołów Biznesu Amber oraz Fundusz Kapitału Zalążkowego POMERANUS SEED. Wydarzenie będzie szansą do nawiązania kontaktów biznesowych oraz dyskusji z praktykami biznesu, zajmującymi się inwestycjami w zespoły/projekty na wczesnym etapie rozwoju.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Podczas INVESTMENT DAY odbędą się:

  • "Warsztat z inwestorem" dla poszukujących finansowania/startupów, który poprowadzi Anioł Biznesu, inwestor indywidualny - Krzysztof Gawrysiak (zainwestował m.in. w spółkę Polidea Sp. z o.o. ogłoszoną przez Europejską Sieć Aniołów Biznesu (EBAN) inwestycją roku 2010) oraz Krzysztof Kozik - Radca Prawny z Kancelarii Więckowska i Partnerzy z Poznania
  • Konferencja Proces inwestycyjny - Wycena - Wejścia kapitałowe - podczas której poruszone zostaną kluczowe zagadnienia związane z pozyskaniem kapitału w ramach funduszy przeznaczony na rozwój przedsięwzięć na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Zgłoszenia na obydwa spotkania przyjmujemy do dnia 5.12.2011 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej www.amberinvest.org w zakładce wydarzenia.

Zapraszamy do czynnego uczestnictwa! Udział w warsztatach i konferencji jest bezpłatny.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)