Serwis pierwszewrażenie.pl to nowy portal umożliwiający zamieszczanie i ocenianie zdjęć portretowych. Nie jest to jednak standardowe ocenianie w skali od 1 do 10. Zamiast tego do wyboru jest kilkanaście określeń opisujących cechy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Serwis pozwala internautom dowiedzieć się jakie wywierają wrażenie na zupełnie przypadkowych ludziach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie zrobisz wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej, randce lub dowolnej innej sytuacji, możesz skorzystać z naszego serwisu i uzyskać opinię osób innych niż rodzina czy przyjaciele, którzy nie zawsze są obiektywni. Tylko u nas otrzymasz prawdziwe i obiektywne opinie od osób, które nigdy wcześniej Cię nie spotkały. Ocena będzie bazować jedynie na tym co odczują widząc Cię po raz pierwszy. Jedyne co musisz zrobić, aby skorzystać z tej możliwości to wgrać zdjęcie adekwatne do sytuacji i pozwolić innym je oceniać.

W kontaktach międzyludzkich bardzo ważne jest jakie robimy pierwsze wrażenie na nowo poznanych osobach. Serwis pierwszewrażenie.pl jest sposobem na odpowiednie przygotowanie pozytywnego, ale przede wszystkim wiarygodnego komunikatu. Wiedząc, że pierwsze wrażenie będzie dobre będziesz czuł się pewniej, a także zwiększysz zaufanie osób spotykanych po raz pierwszy.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)