Lood.pl - System prezentacji multimedialnych
Narrowcasting  & Digital Signage

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

System umożliwia użytkownikowi nienadzorowane wyświetlania slajdów na ekranach monitorów, telewizorów, projektorów i innych urządzeń projekcyjnych.

 

System Lood nie jest zwykłym pokazem slajdów to narzędzie promocji i reklamy.

Świetnie nadaje się do każdego rodzaju biznesu,
do sklepu w celu prezentacji promocji,
do biura firmy wyświetlając informację o przedsiębiorstwie,
do hali produkcyjnej pokazując aktualną wydajność i wiadomości BHP

Cały system został tak skonstruowany żeby nawet osoby gorzej posługujące się komputerem mogły w łatwy sposób wykorzystać jego możliwości.

Slajdy budowane są w popularnym języku znaczników HTML i interpretowane przez program kliencki jak zwykła strona internetowa, a dla użytkowników nie znających HTMLa przygotowaliśmy wbudowany edytor.

Dzięki temu stworzenie slajdu jest niezwykle proste i szybkie a scentralizowane zarządzenie pozwala w łatwy sposób zarządzać prezentacjami, edytować i dodawać slajdy na wielu ekranach jednocześnie bez odchodzenia od biurka.

W slajdach mogą być umieszczane wszystkie elementy HTML takie jak filmy Flash, Animacje Javascript i inne elementy embedded obsługiwane przez przeglądarkę internetową.

Nie raz, każdy z nas spotkał się z takim system w metrze, sklepie czy aptece jednak dopiero teraz uruchomienie go  jest takie proste i dostępne dla wszystkich.

Do stworzenia takiego systemu nie potrzeba specjalistycznego sprzętu i drogich rozwiązań wystarczy komputer z podłączonym monitorem, TV lub projektorem i dostęp do Internetu.

Po założeniu i skonfigurowaniu konta należy jedynie ściągnąć i uruchomić bezpłatne oprogramowanie Lood dla komputerów Windows i cały system jest gotowy.

Zobacz więcej na www.lood.pl

Źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)