Cztery spotkania numerowane i dwa tematyczne, pełne sale ludzi, kilkadziesiąt pudełek pizzy - tak w kilku słowach można podsumować pierwszy rok istnienia KielceCom. Już 7 marca 2012 roku w klubie Kosmos w Galerii Echo odbędzie się specjalne spotkanie, mające na celu uczcić ten fakt. Wszystko to przy wsparciu Kieleckiego Parku Technologicznego oraz Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Startujemy wyjątkowo o 18.30 od kolejnej w tym roku imprezy tematycznej. KielceCom Lejdis zawładną kobiety znane w branży IT. Tematy wystąpień będą bezpośrednio związane z ich życiem i pracą, gdzie będą mogły podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Druga część spotkania będzie owocowała w wiele atrakcji, które podsumują i ciekawie zakończą nasz pierwszy rok działalności, a hostessy z TopModel Agency będą żywą reklamą KielceCom. W jaki sposób? Zapraszamy do sprawdzenia:) Ojcem chrzestnym KielceCom jest SpeedUp Group, która to była z nami przy pierwszej imprezie i będzie też podczas urodzin wspierając także żołądki każdego uczestnika pizzą. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w imprezie, bo z pewnością będzie wyjątkowo. Dlatego też chcąc uwiecznić to wydarzenie zaprosiliśmy do współpracy Highlights studio Michał Lewandowski, które zapewni oprawę fotograficzną i Storm Studio Video Production, które będzie nagrywało całe spotkanie. Jak widać nic nie umknie naszej pamięci:)

Zapraszamy
7.03.2012 godz. 18.30
KielceCom Lejdis & 1.Urodziny KielceCom
Klub Kosmos (Galeria Echo)
Al. Solidarności 20, Kielce

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)