Już 22 marca br. odbędzie się trzecia edycja TEDxWarsaw. Spotkanie zostanie zorganizowane w Multikinie Złote Tarasy, a dzięki transmisji online będzie mógł w nim wziąć udział każdy chętny. Innowacyjne pomysły, nowe technologie, otwarty przepływ wiedzy, to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone w wystąpieniach podczas tegorocznej edycji TEDxWarsaw. Znana jest już pełna lista prelegentów.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

TEDx to interdyscyplinarne spotkania organizowane pod marką TED, które prezentują wystąpienia ludzi, których życie i dokonania cechuje pasja, innowacyjność i bezkompromisowość w dążeniu do wyznaczonych celów. To także okazja do wspólnej analizy i dyskusji na temat przedstawianych zagadnień oraz nawiązania nowych, inspirujących znajomości. Spotkania TEDx odbywają się na całym świecie i wszędzie posiadają tą samą wyjątkową formułę skondensowanej, inspirującej prezentacji, nie przekraczającej długości 18 minut.

Tegoroczna edycja TEDxWarsaw odbywa się pod hasłem Inspire to be inspired i według takiego właśnie klucza staraliśmy się dobrać prelegentów, którzy zaprezentują swoje długo szlifowane wystąpienia przed publicznością w Warszawie i widzami online – mówi Małgorzata Minta, rzecznik prasowy oraz jeden z organizatorów TEDxWarsaw 2012.

Znana jest już lista 22 prelegentów TEDxWarsaw 2012 wśród, których znaleźli się m.in. alpinistka Anna Lichota, dziennikarka Karolina Sulej, nauczyciel i trener Jamie Keddie, Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich, perkusista i socjolog Kuba Pogorzelski, pisarz i grafik Pepe Cabana Kojachi, założycielka serwisu Gastronauci.pl Ola Lazar, wynalazca Tom Bieling i podróżnik Brien Barnett. Pełna lista prelegentów dostępna jest na stronie www.tedxwarsaw.com/speakers. Wystąpienia zostały podzielone na cztery sesje tematyczne, z których dwie odbędą się w języku polskim, a dwie w angielskim. 

Obecnie rejestracja na wydarzenie jest już zamknięta, jednak wszyscy zainteresowani śledzeniem TEDxWarsaw 2012 na żywo będą mogli oglądać transmisję kompletu wystąpień w internecie. Po zakończeniu konferencji materiały wideo zostaną również na stałe udostępnione w sieci.

Organizację TEDxWarsaw 2012 wspierają firmy UPC Biznes, Microsoft, jPalio i Audioteka.pl. Patronami medialnymi są MaleMEN, Magazyn Coaching i serwisy next.gazeta.pl i media2.pl. Partnerami wydarzenia są Multikino, Kampier Paper, Hakus Printers, EM LAB, StreamOnLine, Confected, POL-MAK, British Council oraz grupa marketingowa WALK.

Więcej informacji na temat TEDxWarsaw 2012 można znaleźć na stronie www.tedxwarsaw.com oraz portalach społecznościowych Facebook i Twitter.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)