28 marca 2012 roku ukazał się najnowszy, siódmy numer magazynu eKomercyjnie.pl. Partnerem wydania jest platforma iStore.pl. Magazyn można pobrać w formie pliku PDF lub przeczytać online poprzez aplikację issuu.com.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

eKomercyjnie.pl to miesięcznik skierowany do właścicieli i pracowników sklepów internetowych, dostawców usług elektronicznych, twórców rozwiązań dla e-handlu oraz do wszystkich osób zainteresowanych branżą e-commerce. Znajdziecie tu informacje o najciekawszych trendach na rynku zakupów online, zestawienie najnowszych funkcjonalności platform sklepowych oraz interesujące wywiady.

W najnowszym numerze redakcja przygotowała aż 86 stron fachowej wiedzy o e-commerce. Przedstawiamy w nim trzy obszerne wywiady - z Vitem Endlerem, country managerem MALL.pl, Mateuszem Maksymiukiem – właścicielem serwisu monitorowania Allegro, TradeWatch.pl oraz Pawłem Kucharzakiem, pomysłodawcą i prezesem zarządu serwisu zbierającego opinie o sklepach internetowych Opineo.pl.

Ponadto, w piśmie znajdziecie również wiele artykułów poradnikowych m.in. o najnowszych narzędziach e-marketingu jakim są webinary, autorstwa Piotra Krupy, optymalizacji SEO sklepu od Łukasza Pluteckiego, a także o tym, jak wykorzystać nowe zmiany na Facebooku do promocji sklepu internetowego. Oprócz tego, Paweł Małkowski w swoim case study dzieli się praktyczną wiedzą o początkach działalności sklepu ŚwieżoPalona.pl.

W magazynie nie zabrakło felietonów autorstwa Tomasza Cynara, Roberta Janeczka oraz Marcina A. Dobkowskiego. Na koniec przygotowaliśmy ciekawy artykuł Dawida Maruta o ambasadorach marki w e-commerce.

Zapraszamy do lektury, którą znajdziecie pod tym linkiem. Dużo praktycznej wiedzy o e-handlu gwarantowane!

Link do pobrania: http://www.ekomercyjnie.pl/siodmy-numer-magazynu-ekomercyjnie-pl-zapraszamy-do-lektury/

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)