1 kwietnia uruchomiliśmy trzeci konkurs dla właścicielek firm (realizowany w ramach Projektu "Przygotuj się do biznesu". Tym razem do wygrania jest dwugodzinne indywidualne doradztwo finansowe dla firmy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Kto może wziąć udział w konkursie:

Konkurs przeznaczony jest dla właścicielek firm, które prowadzą firmę już od 1 dnia rejestracji firmy do dwóch lat włącznie. W zakresie doradztwa finansowego laureatki będą mogły omówić z doradcą następujące zagadnienia:

  • koszty, przychody i źródła finansowania działalności przedsiębiorstwa,
  • system opodatkowania prowadzenia działalności gospodarczej,
  • narzędzia zarządzania finansami (prognozowania przepływów pieniężnych, planowania przepływów i kosztów, controllingu, metod utrzymania płynności finansowej),
  • zarządzanie kapitałem obrotowym przedsiębiorstwa (utrzymywanie bezpiecznego poziomu należności, zobowiązań, zapasów i gotówki),
  • krótkoterminowe, średnio i długoterminowe źródła finansowania (porównanie źródeł pod kątem korzyści ekonomicznych), w tym: kredyty kupieckie, factoring, pożyczki i kredyty z sektora pozabankowego, kredyty bankowe długoterminowe, leasing, obligacje, środki pieniężne od inwestorów kapitałowych, podstawowe dokumenty wymagane przez instytucje finansowe, analiza umów pożyczkowych i kredytowych.

Aby aplikować należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem.

Jeśli masz pytanie, w związku z konkursem napisz do nas: redakcja@silne.pl

Konkurs jest realizowany w ramach Projektu "Przygotuj się do biznesu" - Projekt dofinansowany ze środków NBP.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)