Wystartował nowy serwis dla rodziców - Kiciuszek.pl. Portal ma być miejscem, w którym rodzice będą wymieniać się ubrankami dziecięcymi.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Kiciuszek.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby rodziców. Dzieci rosną szybko, wymiana ubranek jest konieczna co 3-4 miesiące, a to wiąże się to ze sporymi kosztami. W „polskim internecie” wiele jest serwisów, w których można kupić lub sprzedać ubranka dziecięce. Brakuje jednak takiego, w którym można się nimi wymienić, wyspecjalizowanego serwisu do wymiany ubranek – taki jest właśnie Kiciuszek.pl.

- Przejrzysty, łatwy w obsłudze serwis, jasne zasady wymiany, minimalne koszty związane z przesyłką i obsługą zamówienia - to podstawowe zasady, jakimi kierowaliśmy się przy tworzeniu serwisu – mówi Krzysztof Czapla, Prezes Zarządu Point.fm, właściciel Kiciuszka.- Nie ukrywam, że wzorowaliśmy się na dobrych praktykach z zachodu, gdzie tego typu portale są bardzo popularne. Mam nadzieję, że również w Polsce ta idea znajdzie swoich zwolenników i stałych użytkowników – dodaje.

W serwisie dostępnych jest 21 kategorii ubranek i akcesoriów dziecięcych. Rzeczy podlegające wymianie dodawane są do serwisu w tzw. Paczuszkach, będących zbiorem min. 3 ubranek. Dostęp do serwisu jest bezpłatny. Dodać paczuszkę może każdy zarejestrowany użytkownik, a po dodaniu pierwszej paczki i zaakceptowaniu jej przez administratora może również zamawiać. Koszt zamówienia to 35 zł, zawiera opłatę za odbiór paczuszki od właściciela i dostarczenie jej do zamawiającego przez kuriera, co stanowi większość tej kwoty.

Wymiana odbywa się całkowicie za pośrednictwem serwisu, łącznie z opłaceniem kuriera dostarczającego paczuszkę tak, że zaangażowanie rodziców i czasochłonność wymiany jest minimalna. O wszystkich aktywnościach dotyczących wymienianych paczuszek użytkownicy powiadamiani są mailowo. Kiciuszek jest też zintegrowany z Facebook’iem.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)