Współpraca dotyczy zaprojektowania i wdrożenia przez imerge wspólnej platformy internetowej do obsługi wszystkich serwisów IAB Polska obecnych i przyszłych, a także ich późniejszej stałej obsługi. Obecnie został oddany pierwszy z serwisów - forumiab.pl.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Imerge jest odpowiedzialne za uruchomienie trzech serwisów dedykowanych największym wydarzeniom na rynku online, których organizatorem jest IAB Polska. Są to: Forum IAB, Internet Poland oraz Mixx Awards.

- Współpraca z IAB Polska jest dla ekspertów imerge wyzwaniem i uznaniem jednocześnie, gdyż dostarczymy platformę a w ramach niej wszystkie serwisy, które obsługiwać będą największe wydażenia dla branży internetowej w Polsce – powiedział Andrzej Hamankiewicz, wiceprezes imerge Sp. z o.o.

Firma imerge jest także odpowiedzialna za przygotowanie zewnętrznej bazy do przechowywania danych wrażliwych zgodnie z wymogami GIODO ze wszystkich serwisów IAB Polska oraz osobnej aplikacji typu back-office do zarządzania danymi z tej bazy. imerge nie realizuje natomiast projektu graficznego serwisów – za tę część projektu odpowiedzialny jest inny dostawca.

- Biuro IAB Polska zaufało wysokim kompetencjom imerge. Firmę tworzą osoby mające bardzo duże doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach, dlatego jestem pewna, że współpraca pomiędzy nami będzie przebiegać wzorowo - powiedziała Patrycja Sass- Staniszewska, dyrektor biura IAB Polska.

Poza obecną współpracą projektową eksperci imerge działają w grupach roboczych IAB Polska na rzecz budowania i umacniania biznesu e-commerce w Polsce, promowania e-biznesu i zakupów online a także podnoszenia efektywności procesu zakupowego online, w tym w zakresie technologii.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)