Ruszyła rejestracja uczestników na bezpłatną konferencję e-biznesową organizowaną przez inkubator przedsiębiorczości TechnoBoard.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

19 kwietnia 2011 r. o godzinie 10.30 w centrum konferencyjnym przy ul Zielnej 37 w Warszawie odbędzie się pierwsza konferencja dla small e-biznesu, organizowana przez warszawski inkubator przedsiębiorczości TechnoBoard. Uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę z zakresu uzyskiwania finansowania i doradztwa dla swoich projektów internetowych, poznać zasady funkcjonowania firm wspieranych przez inkubator oraz wysłuchać prelekcji gości z branży e-biznesu. Szeroka tematyka konferencji obejmuje wystąpienia z zakresu: wdrażania projektu unijnego 3.1, zarządzania relacjami z klientami oraz controllingu on-line. Uczestnicy dowiedzą się na jaki rodzaj wsparcia mogą liczyć ze strony inkubatora i jego partnerów. Współpracownicy TechnoBoard wskażą ciekawostki z dziedziny analiz prawnych, technologicznych, badań rynkowych, przygotowywania biznes planu, optymalizacji strategii oraz wyceny aportu.

Swoim doświadczeniami z uczestnikami podzielą się firmy wspierane przez inkubator, takie jak: mKsięgowa.pl, mobile4biznes.pl, 2buymedia.com, Project Online Sp. z o.o. oraz Redbelt Sp. z o.o. Z przemówieniem pod tytułem „Mam Startup i nie zawaham się go użyć!” wystąpi Michał Celiński, współtwórca portalu mamstartup.pl.

Jednym z podstawowych celów naszej działalności jest minimalizowanie ryzyka związanego z rozpoczynaniem własnej działalności biznesowej przez twórców startupów. Dlatego też, oprócz kwestii finansowych, wspieramy startupy naszą wiedzą merytoryczną i doświadczeniem. Organizowana przez nas konferencja e-biznesowa ma być jednym z elementów edukacji i dzielenia się wiedzą z młodymi przedsiębiorcami. – mówi Mariusz Sperczyński, kierownik projektu oraz Prezes Zarządu warszawskiego inkubatora small
e-biznesu TechnoBoard.

Uczestnictwo w konferencji to także możliwość nawiązania interesujących kontaktów biznesowych. W programie uwzględniony został czas na dyskusję i rozmowy kuluarowe.
Z agendą konferencji można zapoznać się na stronie rejestracji bezpłatnego uczestnictwa
w konferencji www.technoboard.evenea.pl oraz na stronach internetowych tego inkubatora: www.facebook.com/technoboardpl oraz www.technoboard.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)